Jaké jsou vestavěné skříně v Praze?

Vyrábíme vestavěné skříně a další nábytek pro zájemce z Prahy a Středočeského kraje. Právě v Praze a v blízkých lokalitách je spousta krásných malých bytů, zejména v dispozicích 1+1, v nichž není místa nazbyt.

Často se staráme o dostatek místa také v bytech podkrovních, které sice mají své nenapodobitelné kouzlo, ale zároveň jejich obyvatelé musejí zvažovat každý centimetr volného prostoru a jeho využití. Ideálním řešením pro tyto prostory jsou právě vestavěné skříně.

Nejčastěji v rámci nutné úspory místa řešíme v této lokalitě vestavěné skříně do předsíní a následně i do ložnic a dětských pokojů. V obou místnostech jde přitom o elegantní a praktické řešení, které lze provést klasicky i originálně, například přidáním oblíbené výplně skříně ekokůží či luxusnějšími doplňky – z nich můžeme uvést třeba plnovýsuvný systém s tlumením.

Jak v malých bytech získat více místa?

  • Vestavěné skříně: Lze je umístit do malých i atypických interiérů. Ušetří místo a poskytnou dostatek úložného prostoru. Pokud je navíc opatříte posuvnými dveřmi, ušetříte místo v interiéru.
  • Nábytek ve světlém provedení: V malých interiérech bytu volte nábytek vyrobený ze světlých materiálů. Doplnit jej můžete také zrcadlem, které prostor opticky zvětší.
  • Policový systém: V menších bytech a panelákových komorách lze sestavit policový systém přesně dle potřeby, který působí vzdušněji, než klasická zavírací skříň.
  • Dělicí dveře: Tam, kde nemůžete umístit klasické dveře, využijte výhod dveří dělicích. Mohou být samostatným vstupem do šatny nebo rozdělit větší místnost, kterou nechcete oddělovat příčkou na dvě místnosti menší.
  • Posuvné dveře: Lze použít všude tam, kde klasické otvírací dveře na pantech zaberou příliš místa. Dveře je možno zavěsit buďto zvenku na kolejnici nebo využít speciálních zasouvacích pouzder.

Co myslíte, není na čase využít všechen prostor, který vám váš byt nabízí?


Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.