Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Jaké vestavěné skříně v Praze nejčastěji montujeme?

Vyrábíme vestavěné skříně a další nábytek pro zájemce z Prahy a Středočeského kraje. Právě v Praze a v blízkých lokalitách je spousta krásných malých bytů, zejména v dispozicích 1+1, v nichž není místa nazbyt.

Často se staráme o dostatek místa také v bytech podkrovních, které sice mají své nenapodobitelné kouzlo, ale zároveň jejich obyvatelé musejí zvažovat každý centimetr volného prostoru a jeho využití. Ideálním řešením pro tyto prostory jsou právě vestavěné skříně.

Nejčastěji v rámci nutné úspory místa řešíme v této lokalitě vestavěné skříně do předsíní a následně i do ložnic a dětských pokojů. V obou místnostech jde přitom o elegantní a praktické řešení, které lze provést klasicky i originálně, například přidáním oblíbené výplně skříně ekokůží či luxusnějšími doplňky – z nich můžeme uvést třeba plnovýsuvný systém s tlumením.

Jak v malých bytech získat více místa?

  • Vestavěné skříně: Lze je umístit do malých i atypických interiérů. Ušetří místo a poskytnou dostatek úložného prostoru. Pokud je navíc opatříte posuvnými dveřmi, ušetříte místo v interiéru.
  • Nábytek ve světlém provedení: V malých interiérech bytu volte nábytek vyrobený ze světlých materiálů. Doplnit jej můžete také zrcadlem, které prostor opticky zvětší.
  • Policový systém: V menších bytech a panelákových komorách lze sestavit policový systém přesně dle potřeby, který působí vzdušněji, než klasická zavírací skříň.
  • Dělicí dveře: Tam, kde nemůžete umístit klasické dveře, využijte výhod dveří dělicích. Mohou být samostatným vstupem do šatny nebo rozdělit větší místnost, kterou nechcete oddělovat příčkou na dvě místnosti menší.
  • Posuvné dveře: Lze použít všude tam, kde klasické otvírací dveře na pantech zaberou příliš místa. Dveře je možno zavěsit buďto zvenku na kolejnici nebo využít speciálních zasouvacích pouzder.

Co myslíte, není na čase využít všechen prostor, který vám váš byt nabízí?


Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.