Vestavěné skříně na míru v podkroví

Přejít do galerie (31 fotek)

Vestavěné skříně do podkroví? Žádný problém, ať už je šikmina v ostrém úhlu, v tupém nebo třeba úložný prostor ukrajuje nejen ze strany, ale i zezadu. V této fotogalerii realizovaných skříní do podkroví můžete vidět, že vyrábíme a dodáváme pestrou škálu typů, barev, způsobů otevírání dveří (posuvné i otočné) atd. Můžete se našimi výrobky nechat inspirovat. Důležité je si předem rozmyslet:

  •        k čemu místnost slouží a jakou roli v tom hraje nová skříň
  •        kolika osobám bude skříň sloužit
  •        kde se nacházejí okna

Více tipů a nápadů hledejte na stránce věnované inspiraci nábytku do podkrovních prostorů.

Jak naznačuje fotogalerie, do místnosti se šikminou by se málo vešlo. Vestavěné skříně nemají v podkroví s atypickými prostory potíže. Efektivně využívají místa, která by jinak zůstala prázdná. Do obtížněji zaplnitelných polic v trojúhelníkových prostorech, které ve skříních umístěných do šikminy vznikají, lze uložit velké měkké předměty jako deky, spacáky či nafukovací lehátka. Lze z nich také umístit netradičně členěnou knihovnu, v níž knihy nemusí stát pravidelně vedle sebe, takže zkosený výklenek vestavěné skříně do šikminy se lépe zaplní.

šatní skříň v podkroví v dekoru calvados Ložnicová podkrovní sestava skříně s úložným prostorem Podkrovní šatní skříň v bílém provedení bezúchytková Červená šestimetrová podkrovní skříň Podkrovní bílá skříň přes celou stěnu štítu domu Šatní skříň s knihovnou v podkroví Ložnicová sestava ve výklenku Členitá podkrovní skříň pro muže Členitá podkrovní skříň pro ženu podkrovní dětská šatní skříň a policemi podkrovní skříň do ložnice s velkými otočnými dveřmi podkrovní skříň do ložnice s otevíracími dveřmi šatní skříň s knihovnou a poličkami v podkroví nízká dětská podkrovní šatní skříň Skříň v dekoru dub v dětském pokoji v podkroví tmavá podkrovní skříň s prostorem na TV a poličkami Vestavěná podkrovní skříň v krémové barvě se systémem dveří na zmáčknutí volně stojící skříň v podkroví kombinovaná se zrcadlem a šuplíky sestava nábytku v různě zkoseném podkroví velká vestavěná skříň v atypických prostorách podkroví vestavná skříň vyrobená na míru pro atypické prostory podkroví Světlé řešení skříně do podkroví s dvěma páry posuvných dveří Podkrovní vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi Podkrovní vestavění skříň s dekorem světlého dřeva a zásuvkami Bílá podkrovní skříň do šikminy, posuvné dveře, zkosená část s pantovými dveřmi bílá skříň na míru do podkrovního bytu s otevíracími dveřmi vícedílná bílá skříň do podkroví Mělká vestavěná skříň do chodby bytu zkosená bílá skříň vestavěná s otevíracími dveřmi a šuplíky Skříně do výklenků v chodbě skříň v obývacím pokoji se šikminou
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.