Vestavěné skříně na míru v podkroví

Vestavěné skříně do podkroví? Žádný problém, ať už je šikmina v ostrém úhlu, v tupém nebo třeba úložný prostor ukrajuje nejen ze strany, ale i zezadu. V této fotogalerii realizovaných skříní do podkroví můžete vidět, že vyrábíme a dodáváme pestrou škálu typů, barev, způsobů otevírání dveří (posuvné i otočné) atd. Můžete se našimi výrobky nechat inspirovat. Důležité je si předem rozmyslet:

  •        k čemu místnost slouží a jakou roli v tom hraje nová skříň
  •        kolika osobám bude skříň sloužit
  •        kde se nacházejí okna

Více tipů a nápadů hledejte na stránce věnované inspiraci nábytku do podkrovních prostorů.

Jak naznačuje fotogalerie, do místnosti se šikminou by se málo vešlo. Vestavěné skříně nemají v podkroví s atypickými prostory potíže. Efektivně využívají místa, která by jinak zůstala prázdná. Do obtížněji zaplnitelných polic v trojúhelníkových prostorech, které ve skříních umístěných do šikminy vznikají, lze uložit velké měkké předměty jako deky, spacáky či nafukovací lehátka. Lze z nich také umístit netradičně členěnou knihovnu, v níž knihy nemusí stát pravidelně vedle sebe, takže zkosený výklenek vestavěné skříně do šikminy se lépe zaplní.

skříň v obývacím pokoji se šikminou
Skříně do výklenků v chodbě zkosená bílá skříň vestavěná s otevíracími dveřmi a šuplíky Mělká vestavěná skříň do chodby bytu vícedílná bílá skříň do podkroví bílá skříň na míru do podkrovního bytu s otevíracími dveřmi Bílá podkrovní skříň do šikminy, posuvné dveře, zkosená část s pantovými dveřmi Podkrovní vestavění skříň s dekorem světlého dřeva a zásuvkami Podkrovní vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi Světlé řešení skříně do podkroví s dvěma páry posuvných dveří vestavná skříň vyrobená na míru pro atypické prostory podkroví velká vestavěná skříň v atypických prostorách podkroví sestava nábytku v různě zkoseném podkroví volně stojící skříň v podkroví kombinovaná se zrcadlem a šuplíky Vestavěná podkrovní skříň v krémové barvě se systémem dveří na zmáčknutí tmavá podkrovní skříň s prostorem na TV a poličkami Skříň v dekoru dub v dětském pokoji v podkroví nízká dětská podkrovní šatní skříň šatní skříň s knihovnou a poličkami v podkroví podkrovní skříň do ložnice s otevíracími dveřmi podkrovní skříň do ložnice s velkými otočnými dveřmi podkrovní dětská šatní skříň a policemi
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o podkrovní skříni na míru? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.