Vestavěné skříně v podkroví

Vestavěné skříně do podkroví? Žádný problém, ať už je šikmina v ostrém úhlu, v tupém nebo třeba úložný prostor ukrajuje nejen ze strany, ale i zezadu. V této fotogalerii realizovaných skříní do podkroví můžete vidět, že vyrábíme a dodáváme pestrou škálu typů, barev, způsobů otevírání dveří (posuvné i otočné) atd. Můžete se našimi výrobky nechat inspirovat. Důležité je si předem rozmyslet:

  •        k čemu místnost slouží a jakou roli v tom hraje nová skříň
  •        kolika osobám bude skříň sloužit
  •        kde se nacházejí okna

Více tipů a nápadů hledejte na stránce věnované inspiraci nábytku do podkrovních prostorů.

Jak naznačuje fotogalerie, do místnosti se šikminou by se málo vešlo. Vestavěné skříně nemají v podkroví s atypickými prostory potíže. Efektivně využívají místa, která by jinak zůstala prázdná. Do obtížněji zaplnitelných polic v trojúhelníkových prostorech, které ve skříních umístěných do šikminy vznikají, lze uložit velké měkké předměty jako deky, spacáky či nafukovací lehátka. Lze z nich také umístit netradičně členěnou knihovnu, v níž knihy nemusí stát pravidelně vedle sebe, takže zkosený výklenek vestavěné skříně do šikminy se lépe zaplní.

tmavě hnědá elegantní šatní skříň na míru
Skříně, které mají celou horní stranu sešikmenou, neumožňují použití posuvných dveří. Skříň s dveřmi s oranžovou výplní – do šikminy se hodí především policové díly. Pětidílná vestavěná skříň do sešikmeného podkroví – zlaté kování se hodí k podobně laděnému odstínu povrchu se vzorem dřeva. Bílá vestavěná skříň do podkroví se zrcadlem – díky kontrastním lištám vypadá velmi originálně. Bílá vestavěná skříň se šikminou – polep s květinovým vzorem dává nábytku nádech svěží elegance. Malá vestavěné skříň do podkroví zešikmená ze zadu Skříň s posuvnými dveřmi na míru v podkroví skříň v obývacím pokoji se šikminou Skříně do výklenků v chodbě zkosená bílá skříň vestavěná s otevíracími dveřmi a šuplíky Mělká vestavěná skříň do chodby bytu vícedílná bílá skříň do podkroví bílá skříň na míru do podkrovního bytu s otevíracími dveřmi trojdílný nízký systém do podkroví ze skříní, šuplíků a malého otevřeného prostoru Bílá podkrovní skříň do šikminy, posuvné dveře, zkosená část s pantovými dveřmi Podkrovní skříň se zásuvkami, policemi a prostorem krytým pantovými dveřmi Podkrovní vestavění skříň s dekorem světlého dřeva a zásuvkami Podkrovní vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi Světlé řešení skříně do podkroví s dvěma páry posuvných dveří vestavná skříň vyrobená na míru pro atypické prostory podkroví světlá dvoudílná skříň vyrobená v podkroví velká vestavěná skříň v atypických prostorách podkroví sestava nábytku v různě zkoseném podkroví volně stojící skříň v podkroví kombinovaná se zrcadlem a šuplíky Vestavěná podkrovní skříň v krémové barvě se systémem dveří na zmáčknutí tmavá podkrovní skříň s prostorem na TV a poličkami Skříň v dekoru dub v dětském pokoji v podkroví nízká dětská podkrovní šatní skříň šatní skříň s knihovnou a poličkami v podkroví podkrovní skříň do ložnice s otevíracími dveřmi podkrovní skříň do ložnice s velkými otočnými dveřmi
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o podkrovní skříni na míru? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.