Vestavěné skříně v podkroví

Skříně do podkroví? Žádný problém, ať už je šikmina v ostrém úhlu, v tupém nebo třeba úložný prostor ukrajuje nejen ze strany, ale i zezadu. V této fotogalerii realizovaných skříní do podkroví můžete vidět, že vyrábíme a dodáváme pestrou škálu typů, barev, způsobů otevírání dveří (posuvné i otočné) atd. Můžete se našimi výrobky nechat inspirovat. Důležité je si předem rozmyslet:

 

  •        k čemu místnost slouží a jakou roli v tom hraje nová skříň
  •        kolika osobám bude skříň sloužit
  •        kde se nacházejí okna

 

Více tipů a nápadů hledejte na stránce věnované inspiraci podkrovních skříní.

Jak naznačuje fotogalerie, do místnosti se šikminou by se málo vešlo. Vestavěné skříně nemají v podkroví s atypickými prostory potíže. Efektivně využívají místa, která by jinak zůstala prázdná. Do obtížněji zaplnitelných polic v trojúhelníkových prostorech, které ve skříních umístěných do šikminy vznikají, lze uložit velké měkké předměty jako deky, spacáky či nafukovací lehátka. Lze z nich také umístit netradičně členěnou knihovnu, v níž knihy nemusí stát pravidelně vedle sebe, takže zkosený výklenek vestavěné skříně do šikminy se lépe zaplní.

 

Skříně, které mají celou horní stranu sešikmenou, neumožňují použití posuvných dveří.
Skříň s dveřmi s oranžovou výplní – do šikminy se hodí především policové díly. Pětidílná vestavěná skříň do sešikmeného podkroví – zlaté kování se hodí k podobně laděnému odstínu povrchu se vzorem dřeva. Bílá vestavěná skříň do podkroví se zrcadlem – díky kontrastním lištám vypadá velmi originálně. Bílá vestavěná skříň se šikminou – polep s květinovým vzorem dává nábytku nádech svěží elegance. Malá vestavěné skříň do podkroví zešikmená ze zadu Skříň s posuvnými dveřmi na míru v podkroví skříň v obývacím pokoji se šikminou Skříně do výklenků v chodbě zkosená bílá skříň vestavěná s otevíracími dveřmi a šuplíky vícedílná bílá skříň do podkroví bílá skříň na míru do podkrovního bytu s otevíracími dveřmi trojdílný nízký systém do podkroví ze skříní, šuplíků a malého otevřeného prostoru dvoudílný vestavěný systém skříně se zrcadly na dveřích a otevřených regálů Bílá podkrovní skříň do šikminy, posuvné dveře, zkosená část s pantovými dveřmi Podkrovní skříň se zásuvkami, policemi a prostorem krytým pantovými dveřmi Podkrovní vestavění skříň s dekorem světlého dřeva a zásuvkami Šatní skříň na míru se zkoseným rohem a třemi zásuvkami Podkrovní vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi Světlé řešení skříně do podkroví s dvěma páry posuvných dveří vestavná skříň vyrobená na míru pro atypické prostory podkroví světlá dvoudílná skříň vyrobená v podkroví velká vestavěná skříň v atypických prostorách podkroví sestava nábytku v různě zkoseném podkroví volně stojící skříň v podkroví kombinovaná se zrcadlem a šuplíky otevřená šatna na míru do podkrovní místnosti Vestavěná podkrovní skříň v krémové barvě se systémem dveří na zmáčknutí tmavá podkrovní skříň s prostorem na TV a poličkami Skříň v dekoru dub v dětském pokoji v podkroví nízká dětská podkrovní šatní skříň šatní skříň s knihovnou a poličkami v podkroví
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o podkrovní skříni na míru? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.