Moderní vestavěná skříň na míru

V současnosti už klademe důraz nejen na funkčnost skříně, ale také na její moderní design. Při jejím výběru tedy hledíme nejen na její rozměry, ale i na materiály, které budou našim účelům nejvíce vyhovovat, nebo na barvy a vzory, které nám padnou do oka a díky nimž nebudeme skříň vnímat jako nutné zlo.

    Tip:
  • Pokud máte světlejší místnost pro skříň, nemusíte se bát tmavších barev. Naopak jestliže je místnost spíše tmavší, prosvětlete ji světlejší skříní

Co dělá z obyčejné skříně na míru moderní kousek

Jak taková skříň, kterou můžeme označit za moderní, vypadá? V první řadě nepřekáží a neruší jinak dobrý celkový dojem z místnosti. V zásadě také nezabírá tolik místa jako starší typy skříní – může se tyčit od země až ke stropu, aby došlo k využití veškerého možného prostoru a k úspoře jiného.

Chcete-li si pořídit rohovou vestavěnou skříň, která by vám pomohla využít prostor v jinak opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°. Stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru, třeba z toho důvodu, že chcete skříň umístit do podkroví.

Skříň může být netradiční a může působit velmi elegantně díky možnosti vynechání stropních trámů. Ten její součástí být nemusí. Dále lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, a tedy moderně.

Oblíbeným obohacením estetické stránky skříně je také výplň dveří ekokůží nejrůznějších barev - nicméně výrazněji navyšuje cenu.

Jedna z nejčastějších otázek: barva skříně

Hned po funkčnosti se ptáme na vzhled, provedení, materiály a její barvu. Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku, aby do zvolené místnosti ladila. Vsadit můžete i na to, co je právě v módě. Nic však není v módě věčně, takže byste brzy mohli být zklamaní, že okamžik slávy barev vaší skříně už je pryč. 

Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň – ten si můžete zvolit zcela dle svých preferencí, v rámci dostupného sortimentu.

s bočními poličkami skříň na míru modrá
červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru nízká černobílá komoda v šikmém podkroví skříň s výplní šachovnice s tmavými rohy na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel černo bílá vestavěná skříň na míru Modrobílá skříň v moderním provedení na míru vestavěná skříň v obýváku s potiskem vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem nestandardní řešení úložného prostoru v recepci černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem Skříň v podkroví se zrcadlem a komodami skříň na míru v prodejně v moderní oranžové barvě lesklá šatní skříň v dětském pokoji Skříň s polepem s přírodním motivem Skříň polepená vlastní fotografií Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem šatní skříň do výklenku v předsíni Volně stojící šatní skříň na míru v moderně vymalované chodbě Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Bílá vestavěná skříň na míru s modrou výplní ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem Dvoudílná vestavěná skříň s výplní zrcadla Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru bílá šatní skříň do ložnice přes celou stěnu Tmavá skříňová sestava na míru Vnitřní členění skříně vestavěná skříň s netradičním dekorem na dveřích Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Trojbarevná skříň do chodby vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení bílá skříň do předsíně s oddělenou horní částí Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky Stylová trojdílná skříň na míru s dekorem dřeva Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Trojdílná bílá skříň s posuvnými dveřmi a výraznými okraji dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Bílá vestavěná skříň z lesklého lamina s otevíracími dveřmi na zmáčknutí šatní skříň do ložnice s horizontálním červeným pruhem
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.