Luxusní a moderní vestavěné skříně na míru

V současnosti už klademe důraz nejen na funkčnost skříně, ale také na její moderní design. Při jejím výběru tedy hledíme nejen na její rozměry, ale i na materiály, které budou našim účelům nejvíce vyhovovat, nebo na barvy a vzory.

Co dodává skříni luxusní nádech a moderní vzezření

V první řadě nepřekáží a neruší jinak dobrý celkový dojem z místnosti. V zásadě také nezabírá tolik místa jako starší typy skříní:

  • Může se tyčit od země až ke stropu, aby došlo k využití veškerého možného prostoru a k úspoře jiného.
  • Chcete-li si pořídit vestavěnou skříň, která by vám pomohla využít prostor v jinak opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°
  • Stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru, třeba z toho důvodu, že chcete skříň umístit do podkroví.
  • Skříň může být netradiční a může působit velmi elegantně díky možnosti vynechání stropních trámů. Ten její součástí být nemusí.
  • Dále lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, a tedy moderně.
  • Oblíbeným obohacením estetické stránky skříně je také výplň dveří ekokůží nejrůznějších barev - nicméně výrazněji navyšuje cenu.
  • Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň – ten si můžete zvolit zcela dle svých preferencí, v rámci dostupného sortimentu.

Skříň se zrcadlem

Skříň se zrcadlem či sklem plní rovnou několik funkcí. Můžete se v ní vidět, a tudíž i upravit před cestou do společnosti, byt ale také opticky zvětší. Kromě toho taky dobře vypadá. V pravé části stránky vidíte skříně ve fotogalerii, z nichž právě sklo nebo zrcadlo udělalo designově vyvedené kousky. Bát se nemusíte ani umístění takového nábytku do dětského pokoje, díky moderním technologiím jsou tyto materiály odolné proti poškození a nebezpečnému vysypání.

Zvolíte sklo nebo zrcadlo?

Rozhodli jste se použít pro výplň skříně sklo Pak vaše volba padne pravděpodobně na materiál Lacobel, či Connex, které je možné pořídit v mnoha odstínech.

Jestliže padla vaše volba na výplň zrcadlem, pak jistě toužíte po elegantním doplňku, který místnost opticky zvětší a dodá jí punc luxusu. Téměř vždy najdete zrcadlo na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

Jedna z nejčastějších otázek: barva skříně

Hned po funkčnosti se ptáme na vzhled, provedení, materiály a její barvu. Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku, aby do zvolené místnosti ladila. Vsadit můžete i na to, co je právě v módě. Nic však není v módě věčně, takže byste brzy mohli být zklamaní, že okamžik slávy barev vaší skříně už je pryč. 

Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

    Tip:
  • Pokud máte světlejší místnost pro skříň, nemusíte se bát tmavších barev. Naopak jestliže je místnost spíše tmavší, prosvětlete ji světlejší skříní

s bočními poličkami skříň na míru modrá
Stupňovitá šatní skříň ve dvou dekorech moderní skříň v retro provedení moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel šatní skříň do ložnice s horizontálním červeným pruhem vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi dvoudílná volně stojící světlá skříň se zeleným pruhem a výrazným rámováním velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem Bílá vestavěná skříň do předsíně s posuvnými tmavšími dveřmi komplexní řešení skříně do předsíně s vrchními skříňkami nad vchodem trojbarevná a trojdílná skříň do chodby s neviditelnými rámy trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Tmavá skříňová sestava na míru Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru Skříň se zeleným pruhem Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem Volně stojící šatní skříň na míru v moderně vymalované chodbě Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň skříň do chodby s velkými zrcadly na dveřích Bílá rohová skříň s tmavou výplní zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem Skříň s polepem s přírodním motivem lesklá šatní skříň v dětském pokoji Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré Skříň v podkroví se zrcadlem a komodami černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem nestandardní řešení úložného prostoru v recepci vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem vestavěná skříň v obýváku s potiskem předsíň s děleným lacobelem Modrobílá skříň v moderním provedení na míru černo bílá vestavěná skříň na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.