Luxusní a moderní vestavěné skříně na míru

Přejít do galerie (52 fotek)

Při pořizování skříně kladete důraz také na moderní design, který je dán použitými materiály (barvy, vzory, výplně dveří). 

Trendy je využití prostoru na maximum. Jak na to?   

  • Může se tyčit od země až ke stropu,
  • v opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°,  
  • stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru.

Co dodává skříni luxusní nádech?

  • Lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, luxusněji.
  • Oblíbeným estetickým obohacením je také výplň dveří ekokůží (nicméně výrazněji navyšuje cenu).
  • Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň jakékoliv fotografie.

Jak působí skříň doplněná zrcadlem?

Skříň se zrcadlem či sklem byt opticky zvětší. Ať už se rozhodnete použít pro výplň dveří skříně sklo, nebo výplň zrcadlem, obojí dělá dobrý dojem. Téměř vždy najdete zrcadlo na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

Jaké zvolit nadčasové barvy skříně?

Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku. Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Stupňovitá šatní skříň ve dvou dekorech moderní skříň v retro provedení moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel šatní skříň do ložnice s horizontálním červeným pruhem vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi dvoudílná volně stojící světlá skříň se zeleným pruhem a výrazným rámováním velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem Bílá vestavěná skříň do předsíně s posuvnými tmavšími dveřmi komplexní řešení skříně do předsíně s vrchními skříňkami nad vchodem trojbarevná a trojdílná skříň do chodby s neviditelnými rámy trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Tmavá skříňová sestava na míru Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru Skříň se zeleným pruhem Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem Volně stojící šatní skříň na míru v moderně vymalované chodbě Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň skříň do chodby s velkými zrcadly na dveřích Bílá rohová skříň s tmavou výplní zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem Skříň s polepem s přírodním motivem lesklá šatní skříň v dětském pokoji Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré Skříň v podkroví se zrcadlem a komodami černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem nestandardní řešení úložného prostoru v recepci vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem vestavěná skříň v obýváku s potiskem předsíň s děleným lacobelem Modrobílá skříň v moderním provedení na míru černo bílá vestavěná skříň na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru s bočními poličkami skříň na míru modrá
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

výklenky

šikminy

rohy

Prosvětluje

zrcadla

lakované sklo Lacobel

světlé barvy

… a další prvky k maximálnímu prosvětlení tmavých místností

Poradí si i s nedokonalostmi

křivé stěny

nepravoúhlé napojení stěn

Opticky zvětšuje

optické rozšíření malých prostor pomocí horizontálních výplní dveří

optické zvýšení prostor pomocí svislých zrcadlových tabulek

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

sestavy přizpůsobení přesně rozměrům dané místnosti

uspořádání polic a doplňků na míru

Trendy design

hra s kontrasty – bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru a barev – dekor dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.