Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Moderní a luxusní vestavěné skříně na míru

šatní skříň na míru šedá a dekor dřeva výrazná barevná skříň s knihovnou pro chlapce moderní vestavěná šatní skříň se zrcadlem Chcete skloubit praktičnost v podobě úložného prostoru a moderní vzhled? Vysoká vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi jen z Lacobelu je tím nejlepším řešením. Stupňovitá šatní skříň ve dvou dekorech moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou
šatní skříň na míru šedá a dekor dřeva výrazná barevná skříň s knihovnou pro chlapce moderní vestavěná šatní skříň se zrcadlem Chcete skloubit praktičnost v podobě úložného prostoru a moderní vzhled? Vysoká vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi jen z Lacobelu je tím nejlepším řešením. Stupňovitá šatní skříň ve dvou dekorech moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky trojbarevná a trojdílná skříň do chodby s neviditelnými rámy trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Tmavá skříňová sestava Trojdílná lesklá vestavěná skříň dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem zeleno bílá skříň v dětském pokoji (4 dílná) Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem Skříň s polepem s přírodním motivem Barevná vestavěná skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem vestavěná skříň v obýváku s potiskem předsíň s děleným lacobelem černo bílá skříň červeno bílá rohová vestavěná skříň


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Moderní styl vestavěné skříně se vyznačuje minimalismem, jednoduchostí a čistými liniemi ve spojení s inovativními prvky. Vestavěné skříně na míru moderního stylu se nejčastěji vyrábějí v základních barvách, jako jsou bílá, šedá nebo černá barva. Minimalistický design je podpořen skrytými úchytkami, případně bezúchytkovým mechanismem pro otevírání dveří.

Co dodává skříni luxusní nádech?

  • Lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, luxusněji.
  • Oblíbeným estetickým obohacením je také výplň dveří ekokůží (nicméně výrazněji navyšuje cenu).
  • Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň jakékoliv fotografie.
  • Inovativní elektrické vysouvací police se ovládají pomocí tlačítka nebo dálkového ovladače.
  • Vysouvací regály na boty umožňují komfortnější uspořádání a vyhledávání bot.
  • Automatické otevírání dveří bez nutnosti dotyku, například pomocí senzoru nebo dálkového ovládání.

Jak působí skříň doplněná zrcadlem?

Skříň se zrcadlem či sklem místnost opticky zvětší. Ať už se rozhodnete použít pro výplň dveří skříně sklo, nebo výplň zrcadlem, obojí udělá dobrý dojem. Téměř vždy se hodí zrcadlo použít na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

Jaké zvolit nadčasové barvy skříně?

Záleží především na vašich preferencích a vzhledu okolního nábytku. Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je sice nalepený pouze na hranách desky, ale vypadá velmi věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Z jakých materiálů se vyrábí luxusní skříně?

Luxusní moderní skříně zpravidla kombinují několik různých materiálů, barev či povrchových úprav. Posuvné dveře jsou vyrobeny z vysoce lesklého, mléčného, matného nebo bezpečnostního skla, které je celé řezáno a kvalitně slepováno. Korpus skříně (boky, strop a dno) mají povrch v dekoru dřeva.

Jak vypadají skříně s dekorem šachovnice?

Výplň posuvných dveří u moderních skříní je možné rozdělit na několik pravidelných částí. Střídáním materiálů a barevných odstínů docílíme efektní šachovnicový vzhled. Je možné spojit dva různé druhy lamina, ale také lamino s jiným efetním materiálem. Všechny části se musí precizně nařezat a kvalitně slepit.

Které skříně mají zajímavý design?

Za atraktivní styl vestavěných skříní se považují neobvyklé kombinace tvarů, barev a textur. V současnosti jsou velmi oblíbené vestavěné skříně s retro vzhledem a frézovaným povrchem. Dveřní křídla mohou vypadat jako imitace betonu nebo vinylu.

Může Vás zajímat:

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.