Přijmeme montážníka, více informací ZDE.

Moderní vestavěné skříně

V současnosti už klademe důraz nejen na funkčnost skříně, ale také na její moderní design. Při jejím výběru tedy hledíme nejen na její rozměry, ale i na materiály, které budou našim účelům nejvíce vyhovovat, nebo na barvy a vzory, které nám padnou do oka a díky nimž nebudeme skříň vnímat jako nutné zlo.

Co dělá z obyčejné skříně na míru moderní kousek

Jak taková skříň, kterou můžeme označit za moderní, vypadá? V první řadě nepřekáží a neruší jinak dobrý celkový dojem z místnosti. V zásadě také nezabírá tolik místa jako starší typy skříní – může se tyčit od země až ke stropu, aby došlo k využití veškerého možného prostoru a k úspoře jiného.

Chcete-li si pořídit rohovou vestavěnou skříň, která by vám pomohla využít prostor v jinak opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°. Stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru, třeba z toho důvodu, že chcete skříň umístit do podkroví.

Skříň může být netradiční a může působit velmi elegantně díky možnosti vynechání stropních trámů. Ten její součástí být nemusí. Dále lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, a tedy moderně.

Oblíbeným obohacením estetické stránky skříně je také výplň dveří ekokůží nejrůznějších barev - nicméně výrazněji navyšuje cenu.

Jedna z nejčastějších otázek: barva skříně

Hned po funkčnosti se ptáme na vzhled, provedení, materiály a její barvu. Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku, aby do zvolené místnosti ladila. Vsadit můžete i na to, co je právě v módě. Nic však není v módě věčně, takže byste brzy mohli být zklamaní, že okamžik slávy barev vaší skříně už je pryč. 

Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň – ten si můžete zvolit zcela dle svých preferencí, v rámci dostupného sortimentu.

s bočními poličkami skříň na míru modrá
červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru moderní barvy skříně (zelená, červená) do dětského pokoje nízká černobílá komoda v šikmém podkroví skříň s výplní šachovnice s tmavými rohy na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel černo bílá vestavěná skříň na míru Modrobílá skříň v moderním provedení na míru vestavěná skříň v obýváku s potiskem vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem nestandardní řešení úložného prostoru v recepci černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem Skříň v podkroví se zrcadlem a komodami skříň na míru v prodejně v moderní oranžové barvě lesklá šatní skříň v dětském pokoji šatní skříň do výklenku v předsíni Volně stojící šatní skříň na míru v moderně vymalované chodbě Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem Dvoudílná vestavěná skříň s výplní zrcadla Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru bílá šatní skříň do ložnice přes celou stěnu Tmavá skříňová sestava na míru Vnitřní členění skříně vestavěná skříň s netradičním dekorem na dveřích Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním světlá dvoudílná skříň do chodby s matným sklem Trojbarevná skříň do chodby velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky Stylová trojdílná skříň na míru s dekorem dřeva Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Bílá vestavěná skříň z lesklého lamina s otevíracími dveřmi na zmáčknutí
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci