Luxusní a moderní vestavěné skříně na míru

V současnosti už klademe důraz nejen na funkčnost skříně, ale také na její moderní design. Při jejím výběru tedy hledíme nejen na její rozměry, ale i na materiály, které budou našim účelům nejvíce vyhovovat, nebo na barvy a vzory.

Co dodává skříni luxusní nádech a moderní vzezření

V první řadě nepřekáží a neruší jinak dobrý celkový dojem z místnosti. V zásadě také nezabírá tolik místa jako starší typy skříní:

  • Může se tyčit od země až ke stropu, aby došlo k využití veškerého možného prostoru a k úspoře jiného.
  • Chcete-li si pořídit vestavěnou skříň, která by vám pomohla využít prostor v jinak opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°
  • Stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru, třeba z toho důvodu, že chcete skříň umístit do podkroví.
  • Skříň může být netradiční a může působit velmi elegantně díky možnosti vynechání stropních trámů. Ten její součástí být nemusí.
  • Dále lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, a tedy moderně.
  • Oblíbeným obohacením estetické stránky skříně je také výplň dveří ekokůží nejrůznějších barev - nicméně výrazněji navyšuje cenu.
  • Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň – ten si můžete zvolit zcela dle svých preferencí, v rámci dostupného sortimentu.

Skříň se zrcadlem

Skříň se zrcadlem či sklem plní rovnou několik funkcí. Můžete se v ní vidět, a tudíž i upravit před cestou do společnosti, byt ale také opticky zvětší. Kromě toho taky dobře vypadá. V pravé části stránky vidíte skříně ve fotogalerii, z nichž právě sklo nebo zrcadlo udělalo designově vyvedené kousky. Bát se nemusíte ani umístění takového nábytku do dětského pokoje, díky moderním technologiím jsou tyto materiály odolné proti poškození a nebezpečnému vysypání.

Zvolíte sklo nebo zrcadlo?

Rozhodli jste se použít pro výplň skříně sklo Pak vaše volba padne pravděpodobně na materiál Lacobel, či Connex, které je možné pořídit v mnoha odstínech.

Jestliže padla vaše volba na výplň zrcadlem, pak jistě toužíte po elegantním doplňku, který místnost opticky zvětší a dodá jí punc luxusu. Téměř vždy najdete zrcadlo na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

Jedna z nejčastějších otázek: barva skříně

Hned po funkčnosti se ptáme na vzhled, provedení, materiály a její barvu. Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku, aby do zvolené místnosti ladila. Vsadit můžete i na to, co je právě v módě. Nic však není v módě věčně, takže byste brzy mohli být zklamaní, že okamžik slávy barev vaší skříně už je pryč. 

Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

    Tip:
  • Pokud máte světlejší místnost pro skříň, nemusíte se bát tmavších barev. Naopak jestliže je místnost spíše tmavší, prosvětlete ji světlejší skříní

s bočními poličkami skříň na míru modrá
moderní skříň v retro provedení moderní skříň s černým Lacobelem do dětského pokoje vestavěná skříň s bílým lakovaným sklem Lacobel šatní skříň do ložnice s horizontálním červeným pruhem vestavěná skříň v černé barvě s výrazně dělenými zrcadly Skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu vestavěná skříň v bílém lesklém provedení s vedlejší poličkou šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi dvoudílná volně stojící světlá skříň se zeleným pruhem a výrazným rámováním velká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na dveřích dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování Rohová skříň na míru v kombinaci s věšákovou stěnou se zrcadlem Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení vícedílná bílá vestavěná skříň v předsíni v kombinaci se šuplíky velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem Bílá vestavěná skříň do předsíně s posuvnými tmavšími dveřmi komplexní řešení skříně do předsíně s vrchními skříňkami nad vchodem trojbarevná a trojdílná skříň do chodby s neviditelnými rámy trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá Skříň s posuvnými dveřmi s hliníkovým lemováním Tmavá skříňová sestava na míru Trojdílná lesklá vestavěná skříň na míru Skříň se zeleným pruhem Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) ložnicová lesklá vestavěná skříň s tmavým pruhem dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň Úzká skříň s otevíracími dveřmi zkombinovaná se skříní s posuvnými dveřmi s kouřovým sklem Volně stojící šatní skříň na míru v moderně vymalované chodbě Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň skříň do chodby s velkými zrcadly na dveřích Bílá rohová skříň s tmavou výplní zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Zavěšená skříň s polepem dveří s přírodním motivem Skříň s polepem s přírodním motivem lesklá šatní skříň v dětském pokoji Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré Skříň v podkroví se zrcadlem a komodami černobílá vestavěná skříň s šachovým motivem nestandardní řešení úložného prostoru v recepci vestavěná skříň s grafitovým zrcadlem vestavěná skříň v obýváku s potiskem předsíň s děleným lacobelem Modrobílá skříň v moderním provedení na míru černo bílá vestavěná skříň na míru Prostorná skříň na míru s výplní lacobel červeno bílá rohová vestavěná skříň na míru
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.