Přijmeme montážníka, více informací ZDE.

Moderní vestavěné skříně

Skříň jako výhradně účelový kus nábytku? V 21. století rozhodně ne! V současnosti už klademe důraz nejen na funkčnost skříně, ale také na její moderní design. Při jejím výběru tedy hledíme nejen na její rozměry, ale i na materiály, které budou našim účelům nejvíce vyhovovat, nebo na barvy a vzory, které nám padnou do oka a díky nimž nebudeme skříň vnímat jako nutné zlo.

Co dělá z obyčejné skříně na míru moderní kousek

Jak taková skříň, kterou můžeme označit za moderní, vypadá? V první řadě nepřekáží a neruší jinak dobrý celkový dojem z místnosti. V zásadě také nezabírá tolik místa jako starší typy skříní – může se tyčit od země až ke stropu, aby došlo k využití veškerého možného prostoru a k úspoře jiného.

Chcete-li si pořídit rohovou skříň, která by vám pomohla využít prostor v jinak opuštěných rozích, můžete, ale nemusíte zvolit úhel 90°. Stejně tak lze „deformovat“ celé skříně, například mít sešikmené stěny kvůli specifickému prostoru, třeba z toho důvodu, že chcete skříň umístit do podkroví.

Skříň může být netradiční a může působit velmi elegantně díky možnosti vynechání stropních trámů. Ten její součástí být nemusí. Dále lze vyrobit například skříň s 25 mm širokým korpusem – skříň pak vypadá masivně, a tedy moderně.

Oblíbeným obohacením estetické stránky skříně je také výplň dveří ekokůží nejrůznějších barev - nicméně výrazněji navyšuje cenu.

Jedna z nejčastějších otázek: barva skříně

Hned po funkčnosti se ptáme na vzhled, provedení, materiály a její barvu. Ta by měla být průnikem vašich preferencí a vzhledu okolního nábytku, aby do zvolené místnosti ladila. Vsadit můžete i na to, co je právě v módě. Nic však není v módě věčně, takže byste brzy mohli být zklamaní, že okamžik slávy barev vaší skříně už je pryč. 

Vřele můžeme doporučit nadčasové a krásně působící provedení interiéru skříně v bílé barvě s hranou v dekoru ořechu – tento dekor je na hraně sice jen nalepený, ale vypadá dokonale věrohodně. Navíc jde o příjemně levné řešení.

Skvělým moderním prvkem je také polep na vestavěnou skříň – ten si můžete zvolit zcela dle svých preferencí, v rámci dostupného sortimentu.

červeno bílá moderní rohová vestavěná skříň na míru
moderní barvy skříně (zelená, červená) do dětského pokoje nízká černobílá moderní komoda v šikmém podkroví moderní prostorná výplň lacobelem dělená skříň na míru designová černo bílá vestavěná skříň na míru Modrobílá skříň v moderním provedení na míru Bočním potiskem zmodernizovaná vestavěná skříň na míru v obýváku s grafitovým zrcadlem skříň na míru v moderním designu nestandardní řešení elegantní skříně v recepci na míru Stylová vestavná skříň s šachovým motivem Skříň se zrcadlem a komodami v podkroví Skříň se zrcadlem a komodami v podroví skříň na míru v prodejně v moderním designu šatní skříň na míru do dětského pokoje v moderním lesku šatní skříň do výklenku v předsíni světlá šatní skříň se zrcadlem do chodby užší skříň na míru do ložnice s výplní skla dvoubarevně dělená (hnědá a bílá) vestavěná skříň na míru v moderním stylu ložnicová skříň na míru s tmavým pruhem v rohu místnosti Se zrcadlem dvoudílná skříň na míru Trojdílná lesklá moderní skříň na míru přes celou stěnu bílá šatní skříň do ložnice na zakázku Tmavá skříňová sestava na míru Vnitřní členění skříně se zrcadlem Rozměrná vestavěná skříň v moderním vzhledu na posuvných dveřích Bílá skříň ve zdi s hnědou výplní v posuvných dveřích a moderním hliníkovým obrysem světlá dvoudílná skříň do chodby s matným sklem trojbarevná skříň do chodby v elegantně moderním stylu velká lesklá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi ve dvoubarevném provedení Volně stojící černá skříň s posuvnými dveřmi s bílými prvky Stylová trojdílná skříň na míru s dekorem dřeva Originální světlá vestavěná skříň se zarámovanými zrcadly dvoudílná vestavěná skříň v kombinaci dvou barev a výrazného rámování široká vestavěná skříň s šachovnicovým motivem na posuvných dveřích laminová skříň s věrohodnou imitací dřeva v koloniálním stylu stylová vestavěná skříň v černé barvě s dělenými zrcadly bílá vestavěná skříň z lesklého lamina s otevíracími dveřmi na zmáčknutí
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci