Vestavěné skříně na míru

skříň s černobílým šachovnicovým vzorem

Vyrábíme kvalitní vestavěné skříně na míru pro zákazníky z Prahy a Středočeského kraje. Již od roku 2000 nabízíme svým klientům skříně na míru jak do obvyklých bytů, tak do atypických místností a prostor, jako je například podkroví

Věnujeme se výrobě skříní volně stojících i zasazených do zdi či do jakéhokoli výklenku v místnosti. Skříně vyrábíme výhradně z lamina, které je pro svou nižší cenu, ale zároveň dobrou kvalitu stále oblíbenější.

Podívejte se, jak jsou spokojeni naši zákazníci

SPECIÁLNÍ AKCE: Objednejte si nyní vestavěnou skříň a ušetřete Za objednávky na veškerý nábytek nabízíme slevu 30%! Pošlete nám svoji představu v kalkulačním formuláři, obratem se vám ozveme.

Zhotovíme skříň pro jakýkoli pokoj v bytě

Pokaždé zjišťujeme, v jaké místnosti chcete skříň mít. Podle finálního umístění mají totiž skříně svá specifika - jinak vyrábíme skříně na míru do dětského pokoje, či do ložnice, jiná jsou řešení do chodbypředsíně, či vestavěné šatny nebo pro nábytkovou stěnu do obývacího pokoje.  

Limituje vás cena? Přizpůsobte jí novou skříň

Cenu vždy odvozujeme od množství zpracovaného materiálu (tedy od velikosti zakázky), od typu materiálu, počtu dveří, množství a kvality doplňků a použitých rámů. Zhotovit skříň levněji můžete i vynecháním některé části skříně a navázáním rovnou na zeď.

Vestavěné skříně

V rámci ceny získáte:

  • zaměření a dopravu zdarma
  • řešení na míru
  • rychlý postup (do 3 dnů můžeme naměřit prostor, do 14 dní může být zakázka hotová)
  • montáž včetně finálního úklidu a vyčištění skříně
  • záruku (5 let na korpusy a kovové rámy, doživotní záruku na hliníkové rámy a na produkty od společnosti Bloom)

Moderní a estetické řešení

Už dávno není trh plný striktně jen funkčních kusů nábytku, které by neměly nápad a šmrnc. Vyrábíme moderní skříně s důrazem na praktičnosti a estetiku - ušetří prostor, zjednoduší užívání pokoje, zorganizují vaše věci a navíc budou šperkem celé místnosti. Přesvědčte se o tom v galerii.

Z čeho se vestavěná skříň skládá

Rámy

Ocelové rámy jsou levnější, ale po čase je při častém používání nutné jejich část vyměnit. Hliníkové rámy jsou dražší, ale zato tiché a bezúdržbové. Využíváme je především v místnostech, kde jsou skříně velmi namáhány (dětský pokoj, ložnice).

Doplňky

Vnitřní uspořádání každé vestavěné skříně vždy záleží jen na vás. Můžete si do zvolit celou řadu doplňků, které vám budou dokonale vyhovovat vzhledem k tomu, jaké věci chcete do skříně ukládat a kolik čeho máte. Do této kategorie patří různé tyče na šaty, koše, držáky, výsuvné police či šuplíky a další.

Nezůstáváme jen u skříní

Potřebujete do atypického prostoru na míru vsadit postel, knihovnu, věšákovou stěnu nebo desku stolu? Žádný problém. I s nimi si poradíme a pro lepší služby a delší výdrž těchto kousků nábytku použijeme silnější dekor (25-36 mm).

Přemýšlíte o vestavěné skříni? Zavolejte nám na +420 721 631 052 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.