Vestavěné skříně na míru

  • Vyrábíme moderní skříně s důrazem na praktičnosti a estetiku pro pro zákazníky z Prahy a Středočeského kraje již od roku 2000.
  • Skříně na míru ušetří prostor, zjednoduší užívání pokoje a zorganizují vaše věci.
  • Skříně volně stojící i zasazených do zdi či do jakéhokoli výklenku v místnosti.

Limituje vás cena? Přizpůsobte jí

Výsledná cena se odvíjí od množství zpracovaného materiálu (tedy od velikosti zakázky), typu materiálu, počtu dveří, množství a kvality doplňků a použitých rámů. Nechat si zhotovit skříň levněji můžete i vynecháním některé části skříně a navázáním rovnou na zeď.

V RÁMCI JEDNÉ CENY ZÍSKÁTE vše od zaměření, až po finální úklid (více).

Vyberte si z fotogalerie vestavěných skříní

Vnitřní uspořádání - doplňky

Vnitřní uspořádání každé vestavěné skříně vždy záleží jen na vás. Můžete si do zvolit celou řadu doplňků, které vám budou dokonale vyhovovat vzhledem k tomu, jaké věci chcete do skříně ukládat a kolik čeho máte. Do této kategorie patří různé tyče na šaty, koše, držáky, výsuvné police či šuplíky a další.

Kde bude šatní skříň stát?
Byt 1+1 Bezdětný pár: v obývacím pokoji nebo v koupelně. Jestliže je součástí domácnosti dítě, rodiče s ním úložné prostory sdílí.
Byt 2+1 Bezdětný pár: v ložnici. Alternativou může být její umístění uvnitř obývací stěny anebo ve vestavěné skříni v předsíni. Pár a 1 či 2 děti: Součástí dětského pokoje jsou také skříně na uložení oblečení dětí. Rodiče pak mají šaty uložené v obývacím pokoji, který slouží zároveň jako ložnice. Případně ve skříni v předsíni.
Byt 3+1 Pár a 2 či 3 děti: Jednotlivé úložné prostory dětí a rodičů jsou v oddělených pokojích. Dle dispozic bytu lze pro šatní prostory využít také předsíň nebo prostornější chodbu.

Často se ptáte: 

Nezůstáváme jen u skříní

Potřebujete do atypického prostoru vyrobit jiný typ nábytku (knihovnu, věšákovou stěnu, pracovní stůl, postel, komodu, noční stolek, obývací stěnu či TV stolek)? Žádný problém.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.