Vestavěné skříně na míru

Vyrábíme moderní skříně s důrazem na praktičnosti a estetiku - ušetří prostor, zjednoduší užívání pokoje, zorganizují vaše věci a navíc budou šperkem celé místnosti. Přesvědčte se o tom v galerii.

Nechte si spočítat cenu skříně

Vyrábíme kvalitní vestavěné skříně na míru pro zákazníky z Prahy a Středočeského kraje. Již od roku 2000 nabízíme svým klientům skříně na míru jak do obvyklých bytů, tak do atypických prostor.

Věnujeme se výrobě skříní volně stojících i zasazených do zdi či do jakéhokoli výklenku v místnosti. Skříně vyrábíme výhradně z lamina, které je pro svou nižší cenu, ale zároveň dobrou kvalitu stále oblíbenější.

Podívejte se, jak jsou spokojeni naši zákazníci.

SPECIÁLNÍ AKCE: Objednejte si nyní vestavěnou skříň a ušetřete Za objednávky na veškerý nábytek nabízíme slevu 30%!

skříň s černobílým šachovnicovým vzorem

Limituje vás cena? Přizpůsobte jí novou skříň

Cenu vždy odvozujeme od množství zpracovaného materiálu (tedy od velikosti zakázky), od typu materiálu, počtu dveří, množství a kvality doplňků a použitých rámů. Zhotovit skříň levněji můžete i vynecháním některé části skříně a navázáním rovnou na zeď.

V rámci ceny získáte:

  • zaměření a dopravu zdarma
  • řešení na míru
  • rychlý postup (do 3 dnů můžeme naměřit prostor, do 14 dní může být zakázka hotová)
  • montáž včetně finálního úklidu a vyčištění skříně
  • Standardní záruka u korpusů skříně a kovových rámů 24 měsíců.

Vyberte si z fotogalerie vestavěných skříní

Z čeho se vestavěná skříň skládá

Rámy

Ocelové rámy jsou levnější, ale po čase je při častém používání nutné jejich část vyměnit. Hliníkové rámy jsou dražší, ale zato tiché a bezúdržbové. Využíváme je především v místnostech, kde jsou skříně velmi namáhány (dětský pokoj, ložnice).

Doplňky

Vnitřní uspořádání každé vestavěné skříně vždy záleží jen na vás. Můžete si do zvolit celou řadu doplňků, které vám budou dokonale vyhovovat vzhledem k tomu, jaké věci chcete do skříně ukládat a kolik čeho máte. Do této kategorie patří různé tyče na šaty, koše, držáky, výsuvné police či šuplíky a další.

Nezůstáváme jen u skříní

Potřebujete do atypického prostoru vyrobit jiný typ nábytku (knihovnu, věšákovou stěnu, pracovní stůl, postel, obývací či TV stěnu)? Žádný problém. 

Zavolejte nám na +420 721 631 052 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.