Vestavěné skříně do malého bytu

Trápí vás ve vašem bytě nedostatek místa? Rádi byste měli méně věcí ve volném prostoru a víc jich někam uklidili, abyste je neměli stále na očích? Potom se podívejte na naši fotogalerii vestavěných skříní určených do malých bytů a zauvažujte o tom, jaká by se hodila právě vám. Vytvoříme vám ji na míru za dobrou cenu.

Jak vestavěné skříně uspoří místo v bytě?

Jsou populárním řešením zejména proto, že využívají místo v bytě, které by jinak zelo prázdnotou, přitom úplně zbytečně. Díky vestavěné skříně využijete každý volný centimetr, protože:

  • skříně jsou vytvářené od podlahy až ke stropu
  • mají užší korpusy, čímž také dochází k úspoře místa
  • skříňky mohou mít formu tzv. komínu – mohou být umístěny mezi vchody do jednotlivých místností
  • dají se přizpůsobit jakémukoli prostoru, standardnímu i specifickému, rovnému i zkosenému

Kam se vestavěné skříně hodí?

  • Do bytů bez sklepa či komory: V bytech často chybí úložný prostor, který mohou skříně nahradit.
  • Do malých interiérů: Součástí vestavěných skříní mohou být posuvné dveře, které šetří místo a v případě zrcadlového či světlého provedení navíc také opticky zvětšují místnost.
  • Do atypických interiérů: Skříně je možno poskládat na míru a tím vytěžit maximum z jejich potenciálu.
  • Do podkrovních bytů: Tam, kde se klasická skříň nevejde je možno použít vestavěnou skříň se šikminou, jež využije i atypický podkrovní prostor na maximum. 
  • Do průchozích místností: jako např. chodbapředsíň

Byt 1+1

Půjde vždy o jeden pokoj, kde můžete mít skříň, ideálním řešením je pak skříň vestavěná, která vám ještě místo ušetří. Pokud vám to dovolí prostory chodby, věci můžete uložit i v ní.

Byt 2+1

Zde jsou možnosti dvě:


Mohlo by Vás zajímat: 

nábytkové vybavení dětského pokoje včetně postelí s úložným prostorem
skříň na míru s komodou ve světle hnědé a tmavé barvě úzká skříň na míru do prostoru mezi dveřmi skříň na míru s otočnými dveřmi v klasickém designu šatní skříň na míru s nástavcem nad dveřmi v bílomodré barvě originální skříňová sestava s modrým lemováním na míru Barevná skříň na míru - zelená a hnědá Úzká skříň s otočnými dveřmi do malé předsíňe Kombinace skříní na míru nad dveřmi bytu kompletní řešení vestavěného nábytku v rohu předsíně šikmá hnědá skříň do podkrovního bytu Mělká vestavěná skříň do chodby bytu Skříň na míru vedle trámu podkrovního mezonetového bytu Mělká vestavná skříň do malé koupelny úložný prostor s botníkem do malé předsíně bytu žluté vrchní skříňky nad vchodové dveře bytu klasické vestavěné skříně postavené zády k sobě v bílé barvě s posuvnými dveřmi nízká čtyřdílná skříňka pod okno do ložnice dvoudílný vestavěný systém klasické skříně a horní skříňky nad dveře Dvoudílná rohová skříň s nástavbou v bílém provedení Světlá skříň do předsíně se stříbrným kováním a posuvnými dveřmi užší věstavěná skříň v dekoru dřeva Trojdílná horní skříňka na zdi v tmavém provedení ložnicový policový systém situovaný nad postel velmi úzká volně stojící skříň s klasickými otevíracími dveřmi otevřený policový systém v dekoru světlého dřeva vestavěná skříň v ložnici malého bytu bílá vestavěná skříň s otevíracími dveřmi v malém bytě velmi úzká vestavěná skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi vestavěná skříň s prodlouženým horním dílem nad dveřmi malé ložnice bílá vestavěná skříň do menšího prostoru chodby se systémem otevírání na zmáčknutí sestava úložných prostor do malých místností s botníkem a poličkami krémová skříň s úložným prostorem a horizontálním pruhem
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o vestavěné skříni, která ušetří místo v bytě? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.