Vestavěné skříně do malého bytu

Trápí vás ve vašem bytě nedostatek místa? Rádi byste měli méně věcí ve volném prostoru a víc jich někam uklidili, abyste je neměli stále na očích? Potom se podívejte na naši fotogalerii vestavěných skříní určených do malých bytů a zauvažujte o tom, jaká by se hodila právě vám. Vytvoříme vám ji na míru za dobrou cenu.

Jak vestavěné skříně uspoří místo v bytě?

Jsou populárním řešením zejména proto, že využívají místo v bytě, které by jinak zelo prázdnotou, přitom úplně zbytečně. Díky vestavěné skříně využijete každý volný centimetr, protože:

  • skříně jsou vytvářené od podlahy až ke stropu
  • mají užší korpusy, čímž také dochází k úspoře místa
  • skříňky mohou mít formu tzv. komínu – mohou být umístěny mezi vchody do jednotlivých místností
  • dají se přizpůsobit jakémukoli prostoru, standardnímu i specifickému, rovnému i zkosenému

Kam se vestavěné skříně hodí?

  • Do bytů bez sklepa či komory: V bytech často chybí úložný prostor, který mohou skříně nahradit.
  • Do malých interiérů: Součástí vestavěných skříní mohou být posuvné dveře, které šetří místo a v případě zrcadlového či světlého provedení navíc také opticky zvětšují místnost.
  • Do atypických interiérů: Skříně je možno poskládat na míru a tím vytěžit maximum z jejich potenciálu.
  • Do podkrovních bytů: Tam, kde se klasická skříň nevejde je možno použít vestavěnou skříň se šikminou, jež využije i atypický podkrovní prostor na maximum. 
  • Do průchozích místností: jako např. chodbapředsíň

Byt 1+1

Půjde vždy o jeden pokoj, kde můžete mít skříň, ideálním řešením je pak skříň vestavěná, která vám ještě místo ušetří. Pokud vám to dovolí prostory chodby, věci můžete uložit i v ní.

Byt 2+1

Zde jsou možnosti dvě:


Mohlo by Vás zajímat: 

nábytkové vybavení dětského pokoje včetně postelí s úložným prostorem
skříň na míru s komodou ve světle hnědé a tmavé barvě úzká skříň na míru do prostoru mezi dveřmi skříň na míru s otočnými dveřmi v klasickém designu šatní skříň na míru s nástavcem nad dveřmi v bílomodré barvě originální skříňová sestava s modrým lemováním na míru Barevná skříň na míru - zelená a hnědá Úzká skříň s otočnými dveřmi do malé předsíňe Vestavěná skříň v chodbě malého bytu se zrcadlem Kombinace skříní na míru nad dveřmi bytu kompletní řešení vestavěného nábytku v rohu předsíně Zkosená skříň do malého podkrovního bytu šikmá hnědá skříň do podkrovního bytu Mělká vestavěná skříň do chodby bytu Skříň na míru vedle trámu podkrovního mezonetového bytu Mělká vestavná skříň do malé koupelny řešení skříně a umyvadla na míru a v malé koupelně úložný prostor s botníkem do malé předsíně bytu vícebarevná skříň do předsíně či malého bytu žluté vrchní skříňky nad vchodové dveře bytu klasické vestavěné skříně postavené zády k sobě v bílé barvě s posuvnými dveřmi nízká čtyřdílná skříňka pod okno do ložnice dvoudílný vestavěný systém klasické skříně a horní skříňky nad dveře Dvoudílná rohová skříň s nástavbou v bílém provedení Světlá skříň do předsíně se stříbrným kováním a posuvnými dveřmi užší věstavěná skříň v dekoru dřeva Trojdílná horní skříňka na zdi v tmavém provedení ložnicový policový systém situovaný nad postel velmi úzká volně stojící skříň s klasickými otevíracími dveřmi otevřený policový systém v dekoru světlého dřeva vestavěná skříň v ložnici malého bytu bílá vestavěná skříň s otevíracími dveřmi v malém bytě velmi úzká vestavěná skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi vestavěná skříň s prodlouženým horním dílem nad dveřmi malé ložnice bílá vestavěná skříň do menšího prostoru chodby se systémem otevírání na zmáčknutí sestava úložných prostor do malých místností s botníkem a poličkami krémová skříň s úložným prostorem a horizontálním pruhem
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o vestavěné skříni, která ušetří místo v bytě? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.