Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Vestavěné skříně do chodby paneláku a malých prostor

skříně kolem vchodu do místnosti8 skříň ve výklenku chodby vestavěná šatní skříň do malé ložnice technická skříň s poličkami malá skříň v ložnici s nástavcem nad dveřmi krémová skříň s úložným prostorem a horizontálním pruhem sestava úložných prostor do malých místností s botníkem a poličkami bílá vestavěná skříň do menšího prostoru chodby se systémem otevírání na zmáčknutí vestavěná skříň s prodlouženým horním dílem nad dveřmi malé ložnice velmi úzká volně stojící skříň s klasickými otevíracími dveřmi
skříně kolem vchodu do místnosti8 skříň ve výklenku chodby vestavěná šatní skříň do malé ložnice technická skříň s poličkami malá skříň v ložnici s nástavcem nad dveřmi krémová skříň s úložným prostorem a horizontálním pruhem sestava úložných prostor do malých místností s botníkem a poličkami bílá vestavěná skříň do menšího prostoru chodby se systémem otevírání na zmáčknutí vestavěná skříň s prodlouženým horním dílem nad dveřmi malé ložnice velmi úzká volně stojící skříň s klasickými otevíracími dveřmi užší věstavěná skříň v dekoru dřeva Dvoudílná rohová skříň s nástavbou v bílém provedení klasické vestavěné skříně postavené zády k sobě v bílé barvě s posuvnými dveřmi Barevná skříň na míru - zelená a hnědá


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Mám malý byt - které místnosti je vhodné obestavět nábytkem a využít jako úložný prostor?

Pokud máte malý byt, který dokonce nedisponuje sklepem ani komorou, musíte hledat úložné prostory v místnostech, v nichž trávíte nejméně času.

Začneme chodbou - na tu patří skříň, která by měla být co největší. Volného prostoru ponechte jen tolik, abyste kolem skříně prošli a měli před ní dostatek místa k manipulaci (cca 120 cm). Dokonce i mezi vchody do jednotlivých místností lze umístit skříňky, které v takovém případě mají formu tzv. komínu.

Ložnice, kam se chodíte jen vyspat, si přímo žádá o zastavění úložnými prostory.

Využít se dá i koupelna a toaleta. Máte-li v koupelně různé výklenky, zaplňte je policemi, nebo v nich vytvořte skříňku. Police lze instalovat také pod stropem na záchodě, kde jsou skvělým pomocníkem ke skladování úklidových prostředků či toaletních potřeb.

Tipy, jak úložné prostory maximalizovat

Důležité je nejen to, v jakých místnostech byste si měli úložné prostory zřídit, ale i to, jak je následně maximalizovat.

  • V bytě s vysokými stropy, jako je tomu třeba v Praze, se vyplatí vestavět skříně až ke stropu.
  • Na vnitřní stranu pantových dveří skříně zavěste kapsářové pořadače, které jsou ideálním (a zároveň nenápadný) řešením pro uložení doplňků.
  • Jisté úspory místa dosáhnete i tím, opatříte-li skříň užšími korpusy.
  • V neposlední řadě lze využít také volný prostor pod nebo nad oknem, který můžete zaplnit menšími regály či poličkami.

Mám malý byt - jak jej koncipovat, aby byl opticky větší?

Prostor opticky rošíříte, zvolíte-li na podlahu velkoplošné dekory či vzory. Malému bytu nejvíce svědčí celistvá podlaha - ideálně volte pouze jednu podlahovou krytinu. V případě vícero druhů/motivů bude prostor působit spíše chaoticky a opticky se zmenší.

Co se materiálů týče, volte sklo, tenké kovové konstrukce a průsvitné látky, díky nimž do bytu pronikne maximum denního světla. Samozřejmostí je i volba světlého provedení nábytku, které prostor "provzdušní".

V případě bytových dispozic 1+1, nebo 2+1, kde bude šatní skříň?

Byt 1+1

Půjde vždy o jeden pokoj, kde můžete mít skříň, ideálním řešením je pak skříň vestavěná, která vám ještě místo ušetří. Pokud vám to dovolí prostory chodby, věci můžete uložit i v ní.

Byt 2+1

Zde jsou možnosti dvě:

  • byt obývá pár – pak je dobré mít úložný prostor v ložnici nebo obýváku (nebo v obou místnostech)
  • byt obývá rodina – úložné prostory je dobré umístit do dětského pokoje, pokud je místa málo, pak i do obývacího pokoje, který zároveň slouží jako ložnice
 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.