Vestavěné skříně a nábytek do malého bytu

Přejít do galerie (23 fotek)

Jak vestavěné skříně uspoří místo v bytě?

Jsou populárním řešením zejména proto, že využívají místo v bytě, které by jinak zelo prázdnotou, přitom úplně zbytečně. Díky vestavěné skříně využijete každý volný centimetr, protože:

  • skříně jsou vytvářené od podlahy až ke stropu
  • mají užší korpusy, čímž také dochází k úspoře místa
  • skříňky mohou mít formu tzv. komínu – mohou být umístěny mezi vchody do jednotlivých místností
  • dají se přizpůsobit jakémukoli prostoru, standardnímu i specifickému, rovnému i zkosenému

Kam se vestavěné skříně hodí?

  • Do bytů bez sklepa či komory: V bytech často chybí úložný prostor, který mohou skříně nahradit.
  • Do malých interiérů: Součástí vestavěných skříní mohou být posuvné dveře, které šetří místo a v případě zrcadlového či světlého provedení navíc také opticky zvětšují místnost.
  • Do atypických interiérů: Skříně je možno poskládat na míru a tím vytěžit maximum z jejich potenciálu.
  • Do podkrovních bytů: Tam, kde se klasická skříň nevejde je možno použít vestavěnou skříň se šikminou, jež využije i atypický podkrovní prostor na maximum. 
  • Do průchozích místností: jako např. chodbapředsíň

Byt 1+1

Půjde vždy o jeden pokoj, kde můžete mít skříň, ideálním řešením je pak skříň vestavěná, která vám ještě místo ušetří. Pokud vám to dovolí prostory chodby, věci můžete uložit i v ní.

Byt 2+1

Zde jsou možnosti dvě:


Mohlo by Vás zajímat: 
technická skříň s poličkami malá skříň v ložnici s nástavcem nad dveřmi krémová skříň s úložným prostorem a horizontálním pruhem sestava úložných prostor do malých místností s botníkem a poličkami bílá vestavěná skříň do menšího prostoru chodby se systémem otevírání na zmáčknutí vestavěná skříň s prodlouženým horním dílem nad dveřmi malé ložnice bílá vestavěná skříň s otevíracími dveřmi v malém bytě vestavěná skříň v ložnici malého bytu velmi úzká volně stojící skříň s klasickými otevíracími dveřmi užší věstavěná skříň v dekoru dřeva Světlá skříň do předsíně se stříbrným kováním a posuvnými dveřmi Dvoudílná rohová skříň s nástavbou v bílém provedení dvoudílný vestavěný systém klasické skříně a horní skříňky nad dveře nízká čtyřdílná skříňka pod okno do ložnice klasické vestavěné skříně postavené zády k sobě v bílé barvě s posuvnými dveřmi žluté vrchní skříňky nad vchodové dveře bytu šikmá hnědá skříň do podkrovního bytu Kombinace skříní na míru nad dveřmi bytu Úzká skříň s otočnými dveřmi do malé předsíňe Barevná skříň na míru - zelená a hnědá originální skříňová sestava s modrým lemováním na míru skříň na míru s otočnými dveřmi v klasickém designu úzká skříň na míru do prostoru mezi dveřmi
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.