Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Jak postupovat při nákupu vestavěné skříně na míru a dalšího nábytku

Jestliže plánujete její pořízení, máte dvě možnosti jak postupovat. Vše záleží na tom, zda:


To znamená, že buďto nemáte zcela jasnou představu o tom, jak by měla finální podoba nábytku vypadat, takže se raději nejdříve poradíme s profesionály o výběru, nebo naopak máte dokonalou představu. Druhá varianta má velmi podobný průběh i pro klienty, kteří z nějakého důvodu chtějí nejrychlejší cestu k vestavěné skříni. Nabízíme vám jednoduchý sled kroků pro oba případy. Doufáme, že vám ulehčí jednotlivé fáze objednávání. V případě nejasností nás můžete kontaktovat a my vám rádi poradíme.

A) Nemám představu, jakou vestavěnou skříň chci

Nejdříve byste si měli alespoň orientačně změřit, jaký prostor by skříň měla přibližně zabírat. Nemusíte se snažit o milimetrovou přesnost, konečné zaměření ještě později provedou naši technici. V této fázi jde jen o to, abychom mohli doporučit relevantní typ skříně a cenovou kalkulaci. Pak už můžete vybírat.

1. Vyberete si skříň

V tomto bodě si promyslíte, která z barev, jež máte rádi, by se nejlépe hodila na stěny vestavěné skříně, na její rámy, kování a výplně dveří. Také zvážíte, zda by se na dveře třeba nehodila designová samolepka. Ruku v ruce s tím volíte též materiály.

Dále si zvolíte, zda jde například o skříň do rohu nebo do šikminy a ujasníte si, co všechno by nábytek měl pojmout. Díky tomu budete schopni naplánovat, jaké doplňky vyberete.

2. Vyplníte a odešlete kalkulační formulář

Otevřete si formulář pro kalkulaci a zanesete do něj přibližné rozměry plánované skříně, počet jejích dílů, materiály, druh dveří, jednotlivé komponenty a tuto nezávaznou kalkulaci nám odešlete. Určitě si také promyslete, kolik polic, výsuvných polic, tyčí či drátěných košů potřebujete nebo zda byste nevyužili třeba kalhotovník. 

3. Obdržíte cenový návrh

Na základě údajů, jež od vás dostaneme, sestavíme návrh ceny. Ten zatím není konečný, objednávku ještě lze pozměnit. V této fázi stále nejste ničím vázáni, rozhodnete-li se tedy od objednávky upustit, oznámíte nám to a nikdo vás poté nebude urgovat žádnými dalšími telefonáty.

4. Navštívíme vás

Po celou dobu nákupu vestavěné skříně v podstatě nemusíte vyvíjet žádnou fyzickou aktivitu, avšak tady jsme se dostali k drobné výjimce – otevření dveří našim pracovníkům. Ti provedou zaměření, schválení materiálu, barvy dekoru, kování a ostatních doplňků.

5. Potvrdíte kalkulaci

Pokud vše probíhá podle vašich představ a vysněný nábytek dostává jasné obrysy (byť zatím jen na papíře), zkonzultujete s našimi lidmi případné poslední změny, podle nich dojde k úpravě kalkulace, jejíž finální verzi nyní potvrdíte. Nato obdržíte zálohovou fakturu a smlouvu.

6. Vyrobíme skříň

Nyní už víme přesně, co požadujete, a výroba může začít. Standardní doba zhotovení čítá 14-21 dnů, po dohodě lze ovšem domluvit jiný termín. Délka výroby záleží především na daném materiálu. Dodat skříň v co nejkratším termínu je v našem vlastním zájmu. Jednak chceme, aby klient byl spokojen, kromě toho máme ve smluvních podmínkách zakotveny sankce za každý den prodlení oproti smluvenému termínu. Pokud tedy nedostanete vše včas, odškodníme vás.

7. Vše dovezeme, smontujeme, uklidíme

Neradi uklízíte? Máme pro vás dobrou zprávu! Časy, kdy řemeslník byl nedotknutelným pánem domácnosti a klient poslušný sluha, který o něj musel pečovat, jsou ty tam. Celou objednávku od kontaktování firmy až po závěrečné úklidové práce můžete strávit v pohodlí svého křesla. O všechno se postaráme my.

B) Vím, jakou skříň chci / Chci skříň co nejrychleji

Jak probíhá nejrychlejší cesta k vestavěné skříni? Stačí vytočit jedno telefonní číslo a věci se dají do pohybu. Jediné, co k hovoru potřebujete, jsou orientační míry plánované skříně.

1. Zavoláte nám

Nejrychlejší cesta k vestavěné skříni začíná vyťukáním čísla 721 631 052. Tam sdělíte, jak by skříň měla vypadat, tedy především jaké rozměry by měla mít, které materiály preferujete a další věci nezbytné pro to, abychom vám ihned mohli sdělit orientační cenu.

Pokračujte od bodu 4 dále, kde je postup pro získání skříně shodný s první variantou.

Kam dál?

Už víte, jak postupovat při nákupu vestavěné skříně? Pokud byste ještě potřebovali vnést světlo do jakýchkoliv nejasností, nebojte se zeptat na mailové adrese kajaba@vestavenky.cz nebo na telefonním čísle 721 631 052

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.