Rohová vestavěná skříň

Do rohů místnosti většinou dáváme věci, které chceme nějak „uklidit“ před zraky návštěvníků, nebo něco rozměrného, čím je určitě rohová šatní skříň. Kvalitní výrobci si dokáží efektně a efektivně poradit i s tím, pokud by se podle našich představ vestavěná skříň měla vměstnat na obě zdi okolo koutu. Taková rohová skříň mnohá funkční, vzhledová i cenová specifika splňuje. Podívejte se na její vzorovou cenovou kalkulaci, nebo prohlížejte tuto fotogalerii.

dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru
Rohová šatní skříň – výplně dveří v originálních barvách a se zrcadlem. rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem bílá rohová skříň s otevíracími dveřmi krémová barva - rohová skříň na míru zrcadlové výplně rohové skříně na míru bílá rohová vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Nábytek do chodby - bílý se zrcadlem Rohová skříň s netradičním výpletem na dveřích rohová skříň v chodbě se zrcadlem s otevíracími a posuvnými dveřmi Systém rohové skříně v kombinaci dřeva a zrcadla rohová skříň do chodby s kombinací dřevěné a zrcadlové plochy dvoudílná rohová vestavěná skříň v dvoubarevném provedení do výklenku se zrcadlem bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích vestavěný otevřený regálový systém v rohu šatny Rohová skříň na míru s v podkroví Trojdílná skříň na míru s posuvnými dveřmi se zrcadlem Bílá volně stojící skříň se zrcadly v rohu místnosti Bílá stupňovitá vestavěná skříň s mnoha otevíracími dveřmi světle hnědá rohová skříň s posuvnými dveřmi Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně velká vestavěná skříň do L v rohu místnosti s výrazným hnědým kováním rohová skříň s netradičně řešeným zrcadlem do ložnice atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o vestavěné rohové šatní skříni? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.