Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Rohová skříň na míru

Velká rohová vestavěná skříň s posuvnými dveřmi neobvyklá rohová šatní skříň 14 rohová skříň s komodou5 Rohová ložnicová skříň rohová šatní skříň s knihovnou rohová šatní skříň s botníkem a věšákek rohová skříň na míru do ložnice v klasickém stylu tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně Volně stojící rohová šatní skříň na míru do ložnice s otevíracími dveřmi
Velká rohová vestavěná skříň s posuvnými dveřmi neobvyklá rohová šatní skříň 14 rohová skříň s komodou5 Rohová ložnicová skříň rohová šatní skříň s knihovnou rohová šatní skříň s botníkem a věšákek rohová skříň na míru do ložnice v klasickém stylu tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně Volně stojící rohová šatní skříň na míru do ložnice s otevíracími dveřmi velká vestavěná skříň do L v rohu místnosti s výrazným hnědým kováním Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně Bílá volně stojící skříň se zrcadly v rohu místnosti Rohová skříň na míru s v podkroví bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích dvoudílná rohová vestavěná skříň v dvoubarevném provedení do výklenku se zrcadlem rohová skříň do chodby s kombinací dřevěné a zrcadlové plochy Rohová skříň s netradičním výpletem na dveřích bílá rohová vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem zrcadlové výplně rohové skříně na míru krémová barva - rohová skříň na míru rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem Rohová skříň kontrastní barvy. dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Kam se nejčastěji montuje?

Rohová šatní skříň se nejčastěji montuje do ložnic a předsíní.

Často se jedná o místa, kde byste za běžných okolností skříň vystavěli přes celou stěnu, avšak v tomto případě to z důvodu určitých překážek - například v podobě okna či dveří - není možné.

  • Právě proto se skříň na míru vestaví do (vnitřního) rohu místnosti, 
  • setkat se můžeme ale i s nábytkem obestavěným kolem vnějšího rohu.

Jaká je nejlevnější varianta spojení skříní v rohu místnosti?

Nejvhodnější je řešit spojení prostřednictvím dvou k sobě přimontovaných skříní. Vzniká sice "slepý" roh s omezeným přístupem, neboť do něj hned nevidíte, přístup však do určité míry má. Do tohoto "slepého rohu" většinou instalujeme šatní tyče, na které si naši zákazníci často odkládají, na ramínkách zavěšené, sezónní věci, které tak často nepotřebují.

Rohová šatní skříň v nábytkové sestavě?

Jde o šatní skříň s knihovnou - ideální do dětských pokojů s více dětmi. V případě předsíní jde o kombinaci šatní skříně s botníkem a s vynecháním části skříně pro výklenek do zdi určený pro věšákovou stěnu.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.