Vestavěné rohové skříně

Přejít do galerie (25 fotek)

Kam se nejčastěji montuje?

Rohová šatní skříň se nejčastěji montuje do ložnic a předsíní.

Často se jedná o místa, kde byste za běžných okolností skříň vystavěli přes celou stěnu, avšak v tomto případě to z důvodu určitých překážek - například v podobě okna či dveří - není možné.

  • Právě proto se skříň na míru vestaví do (vnitřního) rohu místnosti, 
  • setkat se můžeme ale i s nábytkem obestavěným kolem vnějšího rohu.

Jaká je nejlevnější varianta spojení skříní v rohu místnosti?

Nejvhodnější je řešit spojení prostřednictvím dvou k sobě přimontovaných skříní. Vzniká sice "slepý" roh s omezeným přístupem, neboť do něj hned nevidíte, přístup však do určité míry má. Do tohoto "slepého rohu" většinou instalujeme šatní tyče, na které si naši zákazníci často odkládají, na ramínkách zavěšené, sezónní věci, které tak často nepotřebují.

S čím se nejčastějí rohová šatní skříň kombinuje do sestav?

Jde o šatní skříň s knihovnou - ideální do dětských pokojů s více dětmi. V případě předsíní jde o kombinaci šatní skříně s botníkem a s vynecháním části skříně pro výklenek do zdi určený pro věšákovou stěnu.

Minimalistická šatní sestava do tvaru U rohová šatní skříň s knihovnou rohová šatní skříň s botníkem a věšákek rohová skříň na míru do ložnice v klasickém stylu tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně rohová skříň s netradičně řešeným zrcadlem do ložnice velká vestavěná skříň do L v rohu místnosti s výrazným hnědým kováním Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně Bílá stupňovitá vestavěná skříň s mnoha otevíracími dveřmi Bílá volně stojící skříň se zrcadly v rohu místnosti Rohová skříň na míru s v podkroví bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích dvoudílná rohová vestavěná skříň v dvoubarevném provedení do výklenku se zrcadlem rohová skříň do chodby s kombinací dřevěné a zrcadlové plochy rohová skříň v chodbě se zrcadlem s otevíracími a posuvnými dveřmi Rohová skříň s netradičním výpletem na dveřích Nábytek do chodby - bílý se zrcadlem bílá rohová vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem zrcadlové výplně rohové skříně na míru krémová barva - rohová skříň na míru bílá rohová skříň s otevíracími dveřmi rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem Rohová skříň kontrastní barvy. dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.