Vestavěné rohové šatní skříně

Do rohů místnosti většinou dáváme věci, které chceme nějak „uklidit“ před zraky návštěvníků, nebo něco rozměrného, čím je určitě rohová šatní skříň. Kvalitní výrobci si dokáží efektně a efektivně poradit i s tím, pokud by se podle našich představ vestavěná skříň měla vměstnat na obě zdi okolo koutu. Taková rohová skříň mnohá funkční, vzhledová i cenová specifika splňuje. Podívejte se na její vzorovou cenovou kalkulaci, nebo prohlížejte tuto fotogalerii.

dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru
Rohová šatní skříň – výplně dveří v originálních barvách a se zrcadlem. rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem bílá rohová skříň s otevíracími dveřmi krémová barva - rohová skříň na míru zrcadlové výplně rohové skříně na míru bílá rohová vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Nábytek do chodby - bílý se zrcadlem Rohová skříň s netradičním výpletem na dveřích rohová skříň v chodbě se zrcadlem s otevíracími a posuvnými dveřmi Systém rohové skříně v kombinaci dřeva a zrcadla rohová skříň do chodby s kombinací dřevěné a zrcadlové plochy dvoudílná rohová vestavěná skříň v dvoubarevném provedení do výklenku se zrcadlem bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích vestavěný otevřený regálový systém v rohu šatny Rohová skříň na míru s v podkroví Trojdílná skříň na míru s posuvnými dveřmi se zrcadlem Bílá volně stojící skříň se zrcadly v rohu místnosti Bílá stupňovitá vestavěná skříň s mnoha otevíracími dveřmi světle hnědá rohová skříň s posuvnými dveřmi Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně velká vestavěná skříň do L v rohu místnosti s výrazným hnědým kováním rohová skříň s netradičně řešeným zrcadlem do ložnice atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně rohová skříň na míru do ložnice v klasickém stylu rohová šatní skříň s botníkem a věšákek rohová šatní skříň s knihovnou
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o vestavěné rohové šatní skříni? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.