Vestavěné rohové šatní skříně

Do rohů místnosti většinou dáváme věci, které chceme nějak „uklidit“ před zraky návštěvníků, nebo něco rozměrného, čím je určitě rohová šatní skříň. Kvalitní výrobci si dokáží efektně a efektivně poradit i s tím, pokud by se podle našich představ vestavěná skříň měla vměstnat na obě zdi okolo koutu. Taková rohová skříň mnohá funkční, vzhledová i cenová specifika splňuje. Podívejte se na její vzorovou cenovou kalkulaci, nebo prohlížejte tuto fotogalerii.

Minimalistická šatní sestava do tvaru U rohová šatní skříň s knihovnou rohová šatní skříň s botníkem a věšákek rohová skříň na míru do ložnice v klasickém stylu tmavá rohová šatní skříň s botníkem do předsíně atypická šatní skříň s botníkem umístěná na roh předsíně rohová skříň s netradičně řešeným zrcadlem do ložnice velká vestavěná skříň do L v rohu místnosti s výrazným hnědým kováním Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně světle hnědá rohová skříň s posuvnými dveřmi Bílá stupňovitá vestavěná skříň s mnoha otevíracími dveřmi Bílá volně stojící skříň se zrcadly v rohu místnosti Trojdílná skříň na míru s posuvnými dveřmi se zrcadlem Rohová skříň na míru s v podkroví vestavěný otevřený regálový systém v rohu šatny bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích dvoudílná rohová vestavěná skříň v dvoubarevném provedení do výklenku se zrcadlem rohová skříň do chodby s kombinací dřevěné a zrcadlové plochy rohová skříň v chodbě se zrcadlem s otevíracími a posuvnými dveřmi Rohová skříň s netradičním výpletem na dveřích Nábytek do chodby - bílý se zrcadlem bílá rohová vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem zrcadlové výplně rohové skříně na míru krémová barva - rohová skříň na míru bílá rohová skříň s otevíracími dveřmi rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem Rohová šatní skříň – výplně dveří v originálních barvách a se zrcadlem. dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.