Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěné skříně z lamina se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu. Na základě vaší specifikace zdarma provedeme odhad ceny.

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní, které vám určitou představu o ceně dají.

Na čem závisí výsledná cena vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

  1. Vnitřní vybavení: Výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50%. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
  2. Vnitřní dekor interiéru: Standardní bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti např. unibarvám celkem o dost).
  3. Materiál rámu posuvných dveří: Na výběr máte dva typy – kovový a hliníkový posuv. Druhý zmíněný je sice tišší, ale také o 25% dražší.
  4. Vzhled dveří výrazně ovlivňuje cenu skříně:   
Nejekonomičtější je řešit křídlo dveří v jednom materiálu. Do této kategorie patří i posuvné dveře, u kterých imitujeme designové dělení nalepovacími lištami. pantové dveře, nebo posuvné dveře bez dělení
Nejlevnější varianta, pokud chcete opatřit skříň zrcadlem. (nedělené) posuvné dveře opatřené zrcadlem
Skvělý poměr kvality a ceny. posuvné dveře dělené laminem. Případně lze pantové dveře opatřit rámečky (nelze je dělit)
Celé křídlo musíme řezat a kvalitně slepit. Následně jsou dveře dělené jedním, či více materiály - od nejlevnější výplně zrcadlem, přes conex, lacobel, až po bambus, který je nejdražší. Cenu ovlivňuje množství dělení. Oblíbená varianta našich klientů. posuvné dveře dělené efektními materiály

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Zajímají vás příklady cen našich vestavěných skříní na míru? Tady jsou!

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci - ozveme se vám zpátky a sdělíme vám cenu.

V RÁMCI JEDNÉ CENY ZÍSKÁTE vše od zaměření, až po finální úklid (více).

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.