Vestavěné skříně - ceník

Cena skříně se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč, záleží na velikost, materiálu a detailech. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu, informace o jejích rozměrech, materiálech, počtu dveří atd. Na základě vaší specifikace k sestavě zdarma provedeme cenovou kalkulaci a ozveme se zpět.

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní.

Jak si na míru přizpůsobit cenu vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

  • Materiál korpusu: dýha nebo lamino, to je to, oč tu běží. Cenu skříně lze za použití lamina snížit násobně. 
  • Materiál rámu dveří: tady jsou na výběr dva typy – kovový a hliníkový (ten je tišší, ale také o 25% dražší).
  • Materiál výplně dveří: oblíbené jsou ty bambusové, klasické laminátové ale stojí až čtyřikrát méně. Střední cestu ceny představuje skleněný lacobel.
  • Doplňky: výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50%. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
  • Dekor skříně: bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti unibarvám) o dost. Barva dveří pak cenu ovlivní i v řádku desítek procent.   

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Příklady cen našich vestavěných skříní na míru

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci. Ozveme se vám zpátky a sdělíme vám předběžnou cenu navržené skříně na míru.

dle velikosti pokoje (šatní skříně např. do dětského pokoje, ložnice, chodby):

dle z tvaru a typu pokoje:

(další inspiraci o typech skříní najdete zde: chodba, ložnice, TV sestava, předsíň, dětský pokoj, šatna, pokroví)

Inspirace 100 nejčastěji sestavovaných typů vestavěných skříní.

Zjistěte konkrétní cenu. Vyplňte a pošlete formulář s nezávaznou kalkulací vestavěné skříně.