Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěnky se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč, záleží na velikost, materiálu a detailech. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu, informace o jejích rozměrech, materiálech, počtu dveří atd. Na základě vaší specifikace zdarma provedeme odhad ceny.

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní, které vám určitou představu o ceně dají.

Jak si přizpůsobit cenu vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

  • Materiál korpusu: Dýha nebo lamino, to je to, oč tu běží. Cenu skříně lze za použití lamina snížit násobně. 
  • Materiál rámu dveří: Tady jsou na výběr dva typy – kovový a hliníkový (ten je tišší, ale také o 25% dražší).
  • Materiál výplně dveří: Velmi oblíbené jsou nyní bambusové výplně, klasické laminátové ale stojí až čtyřikrát méně. Střední cestu ceny představuje skleněný lacobel.
  • Doplňky: Výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50%. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
  • Dekor skříně: Standardní bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti unibarvám celkem o dost – konkrétnější údaj závisí na dalších parametrech skříně).
  • Barva dveří pak cenu ovlivní v řádku desítek procent.   

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Příklady cen našich vestavěných skříní na míru

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci - ozveme se vám zpátky a sdělíme vám cenu.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.