Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěné skříně z lamina se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu. 

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní, které vám určitou představu o ceně dají.

Na čem závisí výsledná cena vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

  1. Vnitřní vybavení: Výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50%. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
  2. Vnitřní dekor interiéru: Standardní bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti např. unibarvám celkem o dost).
  3. Materiál rámu posuvných dveří: Na výběr máte dva typy – kovový a hliníkový posuv. Druhý zmíněný je sice tišší, ale také o 25% dražší.
  4. Vzhled dveří výrazně ovlivňuje cenu skříně.
Nejekonomičtější je řešit křídlo dveří v jednom materiálu. Do této kategorie patří i posuvné dveře, u kterých imitujeme designové dělení nalepovacími lištami. pantové dveře, nebo posuvné dveře bez dělení
Nejlevnější varianta, pokud chcete opatřit skříň zrcadlem. (nedělené) posuvné dveře opatřené zrcadlem
Skvělý poměr kvality a ceny. posuvné dveře dělené laminem. Případně lze pantové dveře opatřit rámečky (nelze je dělit)
Celé křídlo musíme řezat a kvalitně slepit. Následně jsou dveře dělené jedním, či více materiály - od nejlevnější výplně zrcadlem, přes conex, lacobel, až po bambus, který je nejdražší. Cenu ovlivňuje množství dělení. Oblíbená varianta našich klientů. posuvné dveře dělené efektními materiály
 

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Zajímají vás příklady cen našich vestavěných skříní na míru? Tady jsou!

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci - ozveme se vám zpátky a sdělíme vám cenu.

Cena zahrnuje vše od zaměření, až po finální úklid

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.