Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěné skříně z lamina se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč.

Vzorové ceny skříní

Kolik stojí komponenty skříně? Přizpůsobte cenu svému rozpočtu

Vestavěné skříně mají celou řadu nepostradatelných komponent, které sice nelze vynechat, lze však volit cenově příznivější varianty. Díky tomu přizpůsobíte výslednou cenu skříně na míru svému rozpočtu. 

  1. Interiér skříně: zde máme na mysli především police, které představují jednu z nejvýznamnějších položek skříně vůbec. Častým řešením bývají police výsuvné. Ty uživatelům zaručují vysoký komfort, který se pochopitelně odráží v jejich ceně. Nahradíte-li police například drátěnými koši, můžete ušetřit až 50 %! To samé platí i pro výběr mezi pohodlným plnovýsuvem a ekonomičtějším polovýsuvem. Co se designového provedení týče, nejekonomičtějším řešením je vybrat police v základním dekoru bílé. "Vyřádit se" pak můžete na doplňcích.
     
  2. Korpus skříně: korpus skříně (tzn. boky, strop a dno) představuje její zvnějšku výrazně viditelnou část. Obvykle se pro něj volí povrch v oblíbených barvách, nebo také povrch v dekoru dřeva. Nicméně, i zde lze opět použít základní povrch v bílém dekoru, který na kvalitu lamina nemá vliv, případně je možné materál vynechat úplně. Vestavěné skříně umístěné v prostoru mezi dvěma stěnami nevyžadují doplňkovou instalaci stěn, stropu či podlahy, a vy tak výrazně ušetříte.
     
  3. Komponenty skříňových dveří: Ať už se jedná o kování pantových dveří či rámy posuvných dveří, platí zde jednoduché pravidlo: čím je daná komponenta silnější, tím je také pevnější a má vyšší životnost, ale také vyšší cenu.
     
  4. Vzhled dveří výrazně ovlivňuje cenu skříně.
pantové, nebo posuvné dveře bez dělení Nejekonomičtější je řešit křídlo dveří v jednom materiálu. Do této kategorie patří i posuvné dveře, u kterých imitujeme designové dělení nalepovacími lištami
posuvné dveře opatřené zrcadlem Nejlevnější varianta, pokud chcete opatřit skříň zrcadlem.
posuvné dveře dělené laminem, pantové dveře lze opatřit rámečky (nelze je dělit) Skvělý poměr kvality a ceny.
posuvné dveře dělené efektními materiály Celé křídlo musíme řezat a kvalitně slepit. Následně jsou dveře dělené jedním, či více materiály - od nejlevnější výplně zrcadlem, přes conex, lacobel, až po bambus, který je nejdražší. Cenu ovlivňuje množství dělení. Oblíbená varianta našich klientů.

Jaké jsou orientační ceny vestavěných skříní na míru?

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek samozřejmě upravujeme na míru prostoru a potřebám uživatelů.

Cena zahrnuje vše od zaměření, až po finální úklid


Chci nezávaznou kalkulaci

 

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.