Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěnky se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč, záleží na velikosti, materiálu a detailech. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu. Na základě vaší specifikace zdarma provedeme odhad ceny.

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní, které vám určitou představu o ceně dají.

Na čem závisí výsledná cena vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

  • Materiál korpusu: Dýha nebo lamino, to je to, oč tu běží. Cenu skříně lze za použití lamina snížit násobně. 
  • Materiál rámu dveří: Tady jsou na výběr dva typy – kovový a hliníkový (ten je tišší, ale také o 25% dražší).
  • Materiál výplně dveří: Velmi oblíbené jsou nyní bambusové výplně, klasické laminátové ale stojí až čtyřikrát méně. Střední cestu ceny představuje skleněný lacobel.
  • Doplňky: Výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50%. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
  • Dekor vnitřní: Standardní bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti unibarvám celkem o dost – konkrétnější údaj závisí na dalších parametrech skříně).
  • Dekor dveří pak cenu ovlivní v řádku desítek procent.   

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Zajímají vás příklady cen našich vestavěných skříní na míru? Tady jsou!

Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných skříní. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci - ozveme se vám zpátky a sdělíme vám cenu.

V RÁMCI JEDNÉ CENY ZÍSKÁTE vše od zaměření, až po finální úklid (více).

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.