Vestavěné skříně - ceník

Cena vestavěnky se může pohybovat v rozmezí od 10 000 i do 100 000 Kč, záleží na velikost, materiálu a detailech. Přesné ceny se dozvíte poté, co nám pošlete podrobnou představu, informace o jejích rozměrech, materiálech, počtu dveří atd. Na základě vaší specifikace k sestavě zdarma provedeme cenovou kalkulaci a ozveme se zpět.

Připravili jsme pro vás vzorové ceníky skříní, které vám určitou představu o ceně dají.

Jak si přizpůsobit cenu vestavěné skříně?

Docílit toho, abyste měli vestavěnou skříň v bytě nejen hezkou, ale i levnou, lze na základě několika faktorů, které si lze optimalizovat podle toho, kolik peněz jste si na zhotovení skříně vyčlenili:

 • Materiál korpusu: Dýha nebo lamino, to je to, oč tu běží. Cenu skříně lze za použití lamina snížit násobně. 
 • Materiál rámu dveří: Tady jsou na výběr dva typy – kovový a hliníkový (ten je tišší, ale také o 25% dražší).
 • Materiál výplně dveří: Velmi oblíbené jsou nyní bambusové výplně, klasické laminátové ale stojí až čtyřikrát méně. Střední cestu ceny představuje skleněný lacobel.
 • Doplňky: Výsuvná police zaručuje vysoký komfort, ale pokud ji nahradíme například drátěným košem, uspoříme na ceně i 50% financí. Podobné to je i u pohodlného plnovýsuvu vs. ekonomičtějšího polovýsuvu.
 • Dekor skříně: Standardní bílý vnitřní interiér sníží cenu (oproti unibarvám celkem o dost – konkrétnější údaj závisí na dalších parametrech skříně). Barva dveří pak cenu ovlivní v řádku desítek procent.   

TIP: nejvíce ale ušetříme, pokud nepoužijeme některou ze stěn. Například vynechání stropu, dna nebo zad pomůže dýchání zdí a dramaticky sníží cenu. 

Příklady cen našich vestavěných skříní na míru

Hledáte inspiraci ceny pro vaší skříň? Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace těch nejběžněji žádaných. Všechen vyobrazený nábytek lze samozřejmě upravit a přizpůsobit jiným požadavkům. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Získáte-li přesnější představu, neváhejte a pošlete nám nezávaznou kalkulaci. Ozveme se vám zpátky a sdělíme vám předběžnou cenu navržené skříně na míru.

   

  Přehled 100 nejčastěji sestavovaných typů vestavěných skříní.

  Zjistěte konkrétní cenu. Vyplňte a pošlete formulář s nezávaznou kalkulací vestavěné skříně.

  Napište nám

  Chci kalkulaci