Přijmeme montážníka, více informací ZDE.

Rámy pro vestavěné skříně

Rámy pro vestavěné skříně

Vyberte si rámy pro skříň z naší nabídky. K dispozici jsou rámy z oceli a z hliníku, přičemž je možné volit z několika různých variant provedení. S výběrem vám pomůže náš rádce.

Vybíráme rámy pro vestavěné skříně:

Podle ceny

  • Hliníkové rámy: Doporučujeme typy SAHARA I nebo SAHARA II, které vynikají svou elegancí a estetickou stránkou. Na výběr máte i modely AGÁT či LAZURYT, které spadají do stejné cenové kategorie, ale liší se tvarem. Zmínit musíme také typ ONYX, jehož největší předností je absolutní přednost provedení a moderní design.
  • Ocelové rámy: Jsou obecně levnější než výše zmíněné rámy hliníkové. Z naší nabídky vám můžeme doporučit model STANDARD, který si zamilujete pro svou cenu nebo typy LUX a MAGNETYT

Podle pokoje bytu:

  • Dětský pokoj: Modely LAZURYT a AGÁT mají silnější rámy, které odolávají nárazům i zubu času. Pokud hledáte cenově přijatelnější variantu, pak doporučujeme ocelový rám SAHARA, který je ovšem o polovinu tenčí než výše zmíněné varianty
  • Ložnice: Kvůli minimalizaci hluku doporučujeme modely LAZURYT a AGÁT.
  • Obývací pokoj a kuchyně: Pro použití v rámci obývacích stěn nebo kuchyňských dvířek se skvěle hodí model TOPAZ, který je možno umístit na posuvné dveře až do 1 metru.
  • Šatna: V případě šatny doporučujeme model ONYX, který je sice o něco dražší než výše uvedené, na druhou stranu ale vyniká stejným pohledovým tvarem z obou stran. Vhodným řešením je ale také model LUX nebo STANDARD.

Podle tichosti při otevírání dveří:

  • Hliníkové rámy: Pokud hledáte rám, který bude vynikat maximální tichostí, doporučujeme zvolit hliníkové modely AGÁT, LAZURYT nebo ONYX, které disponují stejnou a nadmíru přesnou pojezdovou mechanikou.
  • Ocelové rámy: Jsou obecně hlučnější a obvykle také při dovírání rezonují. Jejich mechanika provedení je také o něco méně přesná než u hliníku. Na druhou stranu však představují cenově dostupnou variantu.

Podle použité výplně dveří skříně:

  • Skleněná výplň: Použijeme-li tento typ výplně, zvyšující hmotnost dveří, doporučujeme odolné hliníkové rámy, k nimž vám dodáme také speciální gumové těsnění, jež zajišťuje stabilitu, minimum vibrací a pružnost.

Podle oblíbenosti u zákazníků:

Kompletní nabídka našich rámů:

zpět na výběr rámů, materiálů, výplní

Nenašli jste co jste hledali? Zeptejte se nás prostřednictvím formuláře níže.

Napište nám

Chci kalkulaci