Inspirace Ložnice - vestavěné skříně

Má být nejmenší místnost bytu. Větší prostor totiž musíte nechat dětem. Často je spojená se šatnou/šatní místností. Úložné prostory lze mít ve vestavěných skříních a pod postelí či nad vchodem do místnosti . Je ideální místo pro instalaci velkého úložného prostoru

Chcete mít ložnici, ve které se vám bude nejen dobře spát, ale i žít? Inspirujte se našimi skříněmi na míru a zařiďte svému oblečení přehlednou, a přitom stylovou šatnu. Podle jakých kritérií se tedy řídit při výběru vestavěné skříně do ložnice? Probereme si je z hlediska několika kritérií.

Jakou skříň vybrat do ložnice?

Když plánujete výběr skříně, je důležité volit takové, které vám poskytne nejen příjemný vizuální zážitek, ale také dostatek pohodlí. Vestavěná skříň v ložnici usnadní ranní vstávání a vybírání oblečení, ale také ukládání ložního prádla nebo přikrývek pro návštěvy. Na všechny tyto situace myslíme, když navrhujeme nábytek na míru. Inspirace je pro nás hlavně všední život a vše, co je s ním spojené. 

Naše vestavěné skříně proto můžete libovolně doplňovat a modifikovat nejrůznějšími praktickými komplementy přesně podle vašich potřeb (naši zákazníci ve skříni v ložnici často chtějí kravatovník nebo držák na žehličku). Pro každého můžeme najít ideální řešení, ať už se jedná o malý pokojíček, podkrovní byt nebo o velikánský salón s vlastní šatnou.

Ložnice rodičů - úložné šatní prostory podle počtu dětí
byt 2+1 Jestliže žije v domácnosti potomek a je pro něj vyčleněn vlastní samostatný pokoj, funkci ložnice přebírá pokoj obývací, jehož součástí budou také úložné prostory.
byt 3+1 Ložnice pro rodiče je samostatná. Její součástí jsou také úložné prostory.

* záleží na dispozicích bytu. Více o řešení úložných prostor v bytě.

Struktura a typy skříně

Jak by vlastně měla vypadat skříň na míru dobře přizpůsobená k běžnému provozu ložnice?

  • může sahat až ke stropu, venkovní hloubka by neměla klesnout pod 60 cm
  • nemusí mít záda a strop – ušetří se z výsledné ceny a pár centimetrů vzniklých vynecháním zad se také hodí
  • skříně pro ženy se obvykle vybavují třemi šuplíky na spodní prádlo, mužům by měly stačit dva
  • naši klienti si nejčastěji vybavují skříně těmito doplňky: šuplíky (nejlépe těmi bez madel se systémem TIP-ON), drátěné koše, kalhotovníky (nejčastěji jedenáctiramenné), sklopné tyče, kravatovníky, a výsuvné police
  • žehlicí prkno lze namontovat jako součást skříně
  • křídlo dveří by nemělo přesáhnout 120 cm šířky, u skleněné výplně 100 cm
  • do ložnice se obvykle používají 3 typy skříní: rovná, rohová, ale také speciální druh s úložným prostorem po obou stranách postele i skříňkami nad ní – ty obě strany spojují v jeden kus nábytku

Jaké barvy a materiály se hodí pro skříň v ložnici?

Barvy skříně volíme spíše v útulnějších barvách, například dřevodekory s decentnějšími odstíny oranžové, nebo modré. Nadčasová bílá zase pomůže prosvětlení pokoje. Tematickou Inspiraci můžete hledat i v naší fotogalerii.

Co se týká materiálů, lze pozorovat silný trend skleněných povrchů. Vypadají nádherně, ovšem musíme si u nich dát pozor na vrhání odlesků slunečního svitu na nevhodná místa. Populární je i bambusový výplet, dodává nábytku „retro“ styl.

Další nábytek do ložnice

A co cena?

 

Další pokoje:

Podívejte se na galerii zakázek skříní do ložnice nebo na cenové kalkulace. Můžete nás také rovnou kontaktovat na čísle +420 721 631 052 nebo pomocí kontaktního formuláře.

vestavěná skříň do ložnice s komodou vestavěná skříň do ložnice s komodou bez dveří skříň v ložnici 4m skříň v ložnici 4m bez dveří skříň do ložnice 5m skříň do ložnice 5m bez dveří rohová skříň v ložnici s bambusovým výpletem rohová skříň v ložnici s bambusovým výpletem bez dveří rohová ložnicová šatní skříň 3m rohová ložnicová šatní skříň 3m bez dveří rohový skříňový systém v ložnici rohový skříňový systém v ložnici bez dveří

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.