Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Komoda na míru, prádelník

Prádelník na míru s otevíracími dvířky komoda v dekoru dřeva bílá komoda široké šuplíky elegantní komoda na míru komoda bez úchytek do chodby prostorná komoda na prádlo s šuplíky komoda se šuplíky v dekoru calvados Praktická skříň pod terárium prádelník zabudovaný v krytu na topení tmavá komoda do chodby
Prádelník na míru s otevíracími dvířky komoda v dekoru dřeva bílá komoda široké šuplíky elegantní komoda na míru komoda bez úchytek do chodby prostorná komoda na prádlo s šuplíky komoda se šuplíky v dekoru calvados Praktická skříň pod terárium prádelník zabudovaný v krytu na topení tmavá komoda do chodby sestava z komod  větší a menší prostorná komoda se šuplíky v ložnici objemná komoda na prádlo do ložnice malá komoda v dekoru tmavého dřeva s kontrastním kováním Na zakázku realizované hluboké šuplíky s kovovými madly Nízká skříň do výklenku ve zdi přebalovací pult do ordinace nebo dětského pokoje Praktická komoda v předsíni bílá komoda pod televizi s černými šuplíky na rozích Jednoduchá komoda na zakázku na uložení prádla bílá komoda na míru s 3 šuplíky Čtyřdílná bílá komoda se šuplíky – horní okraj komody by neměl končit na hraně šikminy, na skříňce tak vznikne více místa. nízká černobílá komoda v šikmém podkroví


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Levněji vás vyjde komoda s pantovými dveřmi a policemi. Připlatíte si za šuplíky. Výslednou cenu komody ovlivňuje také množství materiálu a dekor.

Jakou výšku komody zvolit?

Volba správné výšky komody závisí především na tom, do jaké místnosti tento kus nábytku pořizujete. Pokud se jedná o ložnici či dětský pokoj, neměla by výška komody spolu s výškou TV při stání přesáhnout výšku očí.

Jak přizpůsobit komodu mladším dětem?

 Přemýšlíme dopředu. Klientům často doporučujeme vyrobit takový přebalovací pult, který lze s věkem dítěte snadno upravit na komodu.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.