Komoda na míru, prádelník

Přejít do galerie (18 fotek)

Komody do ložnice, prádelníky a další na míru postavené uložné prostory. Díky individuálnímu přístupu a kvalitnímu zpracování získáte komodu přesně takovou jako potřebujete.

Jakou výšku komody zvolit?

Volba správné výšky komody závisí především na tom, do jaké místnosti tento kus nábytku pořizujete. Pokud se jedná o ložnici či dětský pokoj, neměla by výška komody spolu s výškou TV při stání přesáhnout výšku očí.

Jak přizpůsobit komodu mladším dětem?

 Přemýšlíme dopředu. Klientům často doporučujeme vyrobit takový přebalovací pult, který lze s věkem dítěte snadno upravit na komodu.

komoda se šuplíky v dekoru calvados Praktická skříň pod terárium dětská komoda na terárium s knihovnou prádelník zabudovaný v krytu na topení tmavá komoda do chodby sestava z komod  větší a menší prostorná komoda se šuplíky v ložnici objemná komoda na prádlo do ložnice malá komoda v dekoru tmavého dřeva s kontrastním kováním Na zakázku realizované hluboké šuplíky s kovovými madly Nízká skříň do výklenku ve zdi přebalovací pult do ordinace nebo dětského pokoje Praktická komoda v předsíni bílá komoda pod televizi s černými šuplíky na rozích Jednoduchá komoda na zakázku na uložení prádla bílá komoda na míru s 3 šuplíky Čtyřdílná bílá komoda se šuplíky – horní okraj komody by neměl končit na hraně šikminy, na skříňce tak vznikne více místa. nízká černobílá komoda v šikmém podkroví
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.