Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Postele na míru

postel se schůdky sestava postele, peřiňáku a psacího stolu kontrastní postel na míru s úložnými prostory Postel do dětského pokoje s čelem postel s výsuvným lůžkem pro dalšího nocležníka postel s úložným prostorem pro dítě postel s výsuvným úložným prostorem postel s úložným prostorem v jejím čele postel na míru s polohovacím mechanismem postel na míru s úložným prostorem z tlustého dvojitého lamina ložnicový policový systém situovaný nad postel Bílá dětská postel s úložným prostorem a dvěma pelestmi pro umístění do rohu postel s čílkem a šuplíky sestavená na míru nábytkové vybavení dětského pokoje včetně postelí s úložným prostorem

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Lze si u vás pořídit postel atypických rozměrů?

Ano, lze.

  • Typicky se jedná o přizpůsobení postele vyšším postavám, tzn. prodloužení její délky, 
  • případně i prodloužení její šířky, kdy někteří zákazníci požadují postel o něco širší, než je obvyklé. 
  • Přizpůsobit lze i výšku postele. Populárním řešením jsou postele zvýšené, které umožňují maximalizaci úložného prostoru pod postelí. Navíc se z nich dobře vstává.

Lze do postele zakomponovat nové výsuvné lůžko?

V případě návštěvy lze ze spodní strany úložných prostor postele vysunout další lůžko, které je z důvodu konstrukčních limitů vždy o 10 cm kratší. Je však třeba počítat s tím, že kvalita výsuvného lůžka je poněkud omezená a hodí se jen pro občasné přespání. Navíc musí být na kolečkách, a proto je jeho maximální nosnost 90 kg.

Jak přizpůsobit postel věku dítěte?

Když je dítko velmi malé, dodáváme postel pouze s prostorem pro boxy na hračky. Později, až dítě odroste, dodáme také šuplíky na ložní prádlo. Stejně tak lze věku přizpůsobit barvu čela postele - až odroste vyměníme za univerzálnější barvu. 

Bývá postel součástí nábytkových sestav?

Do čela postele často zakomponováváme ze strany přístupný noční stolek, případně umíme nad čelo postele zabudovat knihovnu. Postel může být také součástí celkového řešení dětského pokoje (tzn.v kombinaci s psacím stolem, šatní skříní a knihovnou). Takovéto řešení si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže.

Kam postel umístit?

Pokud vám to prostor dovolí, umístěte postel do středu místnosti, čelem ke zdi. Bude tak přístupná z obou stran. Ideální vzdálenost mezi boční stranou postele a zdí pokoje činí zhruba 75 cm. Naopak se vyhněte umístění postele přímo pod okno, zde by mohl vadit radiátor. Pro co nejklidnější spánek je také vhodné zajistit, aby z postele bylo přímo vidět na dveře, kterými by do ložnice mohl vstoupit někdo cizí.. 

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.