Vestavěná skříň se zrcadlovou výplní

Skříň se zrcadlem či sklem plní rovnou několik funkcí. Můžete se v ní vidět, a tudíž i upravit před cestou do společnosti, byt ale také opticky zvětší. Kromě toho taky dobře vypadá. V pravé části stránky vidíte skříně ve fotogalerii, z nichž právě sklo nebo zrcadlo udělalo designově vyvedené kousky. Bát se nemusíte ani umístění takového nábytku do dětského pokoje, díky moderním technologiím jsou tyto materiály odolné proti poškození a nebezpečnému vysypání.

Zvolíte sklo nebo zrcadlo?

Rozhodli jste se použít pro výplň skříně sklo Pak vaše volba padne pravděpodobně na materiál Lacobel, či Connex, které je možné pořídit v mnoha odstínech.

Jestliže padla vaše volba na výplň zrcadlem, pak jistě toužíte po elegantním doplňku, který místnost opticky zvětší a dodá jí punc luxusu. Téměř vždy najdete zrcadlo na skříni v úzké chodbě, nebo v menší ložnici.  

tmavě hnědá elegantní šatní skříň na míru
prosklená skříň na míru do úzké chodby skříň do chodby s velkým zrcadlem Zrcadlo na předsíňové skříni s botníkem velké zrcadlo v předsíni na skříni na míru bílá skříň do ložnice se zrcadlem Skříň do předsíně s velkým zrcadlem dvoudílná bílá vestavěná skříň s křídlovými dveřmi se zrcadlem v chodbě bytu velká vestavěná skříň se zrcadly přes celou šířku skříně s oddělenou horní částí Vestavěná dvoudílná skříň se zrcadlem a stříbrným kováním Dvoudílná skříň na míru se zrcadly a kováním ve stříbrném provedení Dvoudílná bílá vestavěná skříň se zrcadly na pantových dveřích Vestavěná skříň se třemi pantovými dveřmi se zrcadly světlá vestavěná skříň s klasickými dveřmi a zrcadly jednoduchá vestavěná skříň se zrcadly na dveřích a s prostornými policemi dvoudílná vestavěná skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem velká vestavěná skříň kombinující 3 zrcadla a 2 výplně vestavěná skříň se zrcadly na obou posuvných dveřích v menší chodbě Cenově dostupné lamino v dekoru ořechu věrně napodobuje masivní dřevo a skvěle ladí s okolním interiérem světlá vestavěná skříň s decentním dekorem se zrcadlem a posuvnými dveřmi
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o vestavěné skříni se skleněnou a zrcadlovou výplní? Zeptejte se!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.