Knihovna na míru z bytelného lamina

Praktická řešení vestavěných knihoven a komod a skříní s knihovnou zejména do obývacích pokojů. Díky stavbě na míru lze umístit kamkoliv do interiéru. Inspirací vám mohou být i reference s fotkami realizovaných zakázek.

nízká knihovna v šikmém podkroví
knihovna v hale knihovna v tmavém provedení komoda s knihovnou v podkrovní ložnici knihovna za válendou Knihovna v bílém provedení Podkrovní knihovna s komodou volně stojící knihovna v obývacím pokoji Světlá nástěnná knihovna do obývacího pokojeTelevizní Barevný policový systém na míru velké množství polic ve velké skříni na míru Kombinace knihovny na míru v ložnici se světlou skříní bílá vestavěná knihovna s širokým korpusem vestavěná skříň v kombinaci skříňky s plnými dvířky a regály na knihy se skleněnými otevíracími dvířky vestavěný systém skříně a regálů na horní části zdi skříň v dekoru dřeva s jednotlivými menšími otevřenými regály bílá knihovna do výklenku vedle vstupních dveří obýváku Světle hnědá knihovna s osmi svislými prosklenými pantovými dveřmi Pětipatrový otevřený policový systém knihovny do dětského pokoje vestavěný regálový systém knihovny s uzavřenými skříňkami ve spodní části netradičně posazené police knihovny bílá dvojdílná vestavěná skříň s knihovnou bílá knihovna s hlubokými regály v obývacím pokoji knihovna s atypicky řešenými šuplíky a skříňkou v obýváku rohová knihovna v dekoru světlého dřeva kompaktní knihovna na míru se šuplíky v ořechovém dekoru mělká volně stojící knihovna na míru Knihovna na míru se skříněmi na ložní prádlo knihovna kombinovaná s pracovním stolkem prosklená knihovna s úložným prostorem
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o knihovně nebo o vestavěné skříni s knihovnou? Zavolejte nám na +420 721 631 052 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.