Stěny a skříně do obýváku

Kam dát všechno, co se nehodí vystavovat jako dekorace, nicméně to potřebujeme mít po ruce? Nejlepší řešení představují vestavěné skříně do obývacího pokoje. Vyrábíme a dodáváme jich širokou škálu, stačí si jen objednat takovou, jejíž výsledný vzhled bude nejlépe korespondovat s interiérem místnosti. Skříň do obýváku může díky originálnímu designu výplní dveří vnést do pokoje styl a eleganci. Pokud zde nechcete jen prohlížet fotky této fotogalerie obývacích pokojů, můžete dále těžit inspirace pro moderní obývací pokoj ze speciální sekce webu, popřípadě se podívat na:

Jednoduchá televizní stěna na míru v kombinaci bílé a dřevěné
Televizní stolek se šuplíky v tmavě hnědé barvě (na míru) Nízká televizní stěna v tmavě hnědé barvě na míru Malé fialové skřínky s posuvnými dvířkami do obýváku tmavě hnědá televizní stěna s poličkami na míru Originální velká vestavěná stěna na míru do obývacího pokoje Televizní stěna v moderním minimalistickém provedení mobilní TV stěna do obývacího pokoje dvoubarevná TV stěna kombinovaná policovým systémem s otevřenými a uzavřenými prostory nízká obývací stěna s poličkou se šuplíky, otevřenými a uzavřenými prostory tmavě hnědá obýváková skříň se zrcadlem ve věrohodném dekoru dřeva atypická nesouměrná obývací stěna s regály a šuplíky tmavě hnědá obývací sestava v klasickém stylu kombinující skříň a regály Obývací stěna na míru se šuplíky, skříní na lednici a stolem nízká hluboká skříňka sloužící jako TV stolek
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.