Obývací stěny na míru

Kam dát všechno, co potřebujeme mít po ruce? Nejlepší řešení představují skříně. Vyrábíme a dodáváme jich širokou škálu, stačí si jen objednat takovou, jejíž výsledný vzhled bude nejlépe korespondovat s interiérem místnosti. Nejčastějším typem úložného prostoru do obýváku je obývací stěna, nebo televizní stolek s úložnými prostory.

Nízká televizní stěna v tmavě hnědé barvě na míru
Kombinovaná sestava vitrín s TV stěnou, komodou a prostorem pro terárium členitá TV stěna s knihovnou televizní stěna s knihovnou Obývací stěna na míru se šuplíky, skříní na lednici a stolem tmavě hnědá obývací sestava v klasickém stylu kombinující skříň a regály atypická nesouměrná obývací stěna s regály a šuplíky dvoubarevná TV stěna kombinovaná policovým systémem s otevřenými a uzavřenými prostory mobilní TV stěna do obývacího pokoje Originální velká vestavěná stěna na míru do obývacího pokoje tmavě hnědá televizní stěna s poličkami na míru Malé fialové skřínky s posuvnými dvířkami do obýváku
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.