Obývací stěny na míru

Kam dát všechno, co potřebujeme mít po ruce? Nejlepší řešení představují skříně. Vyrábíme a dodáváme jich širokou škálu, stačí si jen objednat takovou, jejíž výsledný vzhled bude nejlépe korespondovat s interiérem místnosti. Nejčastějším typem úložného prostoru do obýváku je obývací stěna, nebo televizní stolek s úložnými prostory.

Jednoduchá televizní stěna na míru v kombinaci bílé a dřevěné
Nízká televizní stěna v tmavě hnědé barvě na míru Malé fialové skřínky s posuvnými dvířkami do obýváku tmavě hnědá televizní stěna s poličkami na míru Originální velká vestavěná stěna na míru do obývacího pokoje mobilní TV stěna do obývacího pokoje dvoubarevná TV stěna kombinovaná policovým systémem s otevřenými a uzavřenými prostory atypická nesouměrná obývací stěna s regály a šuplíky tmavě hnědá obývací sestava v klasickém stylu kombinující skříň a regály Obývací stěna na míru se šuplíky, skříní na lednici a stolem televizní stěna s knihovnou
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.