Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Sklopná šatní tyč

Sklopná šatní tyč pro vestavěné skříněAristokrati mívali své komorníky, kteří jim vždy vyndali oblek ze skříně a připravili jim ho. Takového služebníka dnes supluje sklopná šatní tyč. Nemusíte mít ani modrou krev a tenhle nerezový sklopný sluha vždy spolehlivě vyndá šaty ze skříně. A to hlavně z prostorů, kam byste jindy bez schůdků nebo štaflí dosáhli jen těžko. A nechce za to žádný plat! Vestavěné skříně tak najdou využití pro špatně dostupná místa pod horní stěnou, takže už si nemusíte lámat hlavu, co se špatně dostupnými zákoutími skříně.

Princip je jednoduchý. Na boky skříně se instalují úchytné jednotky výsuvných tyčí. Ta jsou přes sklopná ramena napojena na sklopnou tyč, která se z polohy u horní stěny skříně dá pomocí připojené manipulační tyče stáhnout dolů. Celý mechanismus vyžaduje prostor na výšku 120 – 290 cm a do šířky přibližně 60 – 120 cm. Manipulace s mechanismem je velmi snadná, zvládne ji i dítě. Právě u dětí a lidí menšího vzrůstu se sklopná šatní tyč vyplatí jako pomocník pro využití prostorů ve vysokých skříní, k nimž nedosáhnou.

Tahle originální soustava pro uskladnění šatů v nepřístupných místech úložných prostorů patří mezi málo využívané, ale velmi užitečné doplňky. Unese až 15 kilogramů zátěže a nezáleží na tom, zda ji namontujete za posuvné nebo za pantové dveře. Podobnou službu může udělat i sklopná tyč na ramínka.

 

  • materiál: nerez
  • barvy: různé, nejžádanější jsou černá v kombinaci s chromem a imitace hliník
  • instalace: snadná, do korpusu o minimální hloubce 50 cm, lépe ale 60 cm
  • standardní doba instalace: přibližně 5 minut
  • cena: cca 1250 Kč (bez DPH) – záleží na parametrech skříně

Sklopná šatní tyč na ramínka

Podobnou službu může udělat i sklopná tyč na ramínka. Jde o děrovanou tyč s otvory pro ramínka. Využití nachází především v dětských pokojích.

Je určena pouze pro ramínka, na rozdíl od té klasické přes ni tedy nepřehodíme samostatný kus oděvu bez ramínka. Ušetří ale více prostoru. Sklopením se eliminují volné prostory a skladování oblečení dosahuje velké efektivity. Kdo v malém bytě bojuje s nedostatkem úložného prostoru, měl by investici do sklopné tyče zvážit. Může si tak pořídit vysokou skříň.

Zaujal vás tento produkt? Kontaktujte nás pro bližší informace.


Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.