Šatní skříně na míru

Vestavěné skříně na míru se vyznačují především tím, že beze zbytku využívají nabízený prostor, nicméně spojení „na míru“ se netýká jen rozměrů, ale i funkce. Vyrobit přesně podle osobních potřeb a preferencí uživatele lze leccos, třeba nábytek pro muže, pro ženu či dle místnosti skříně do obývacího pokoje nebo například do ložnice. Stačí si ujasnit, co v ní budeme skladovat, co všechno bude muset vydržet a na jaké místo přijde. Podle toho pak na přání vyrobíme nábytek z odolnějšího nebo levnějšího materiálu, s otočnými nebo posuvnými dveřmi, zkrátka tu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům.

Jak vybrat doplňky skříně, které doladí její charakter?

Nebyly by skříně na míru, kdyby k nim neexistovaly doplňky. U nás si jich můžete vybrat opravdu hodně, a to od těch běžných, jakými jsou šatní tyč, drátěné koše či šuplíky, až po netradiční vychytávky jako kravatovník a stojan na žehličku či na vysavač. Různé komponenty pak lze zvolit ve variantách výsuvných, sklápěcích, zkrátka takových, které vám co nejvíce usnadní organizaci uvnitř skříně.

Skříně na míru

Jak při umístění šatní skříně využít maximum volného prostoru

Které skříně ocení muži?

Nespokojené manželky si patrně neodpustí poznámku, že ideální skříň pro muže je taková, jež sama uklidí manželův nepořádek, ovšem nic takového bohužel neexistuje. Lze se tomu alespoň přiblížit v případě použití různých pomůcek pro lepší organizaci, například kravatovník, kalhotovník či vyšších prostorů mezi policemi pro sportovní vybavení větších rozměrů.

Které skříně ocení ženy?

Dámy ocení třeba skříně s různými doplňky pomáhajícími organizovat jejich flotilu bot, ať už pro ně zvolí víceúčelové výsuvné koše nebo přímo specializované výsuvné držáky na boty. Hodit se mohou i menší šuplíky na knoflíčky, pásky či šátky.

Máte konkrétní představu o tom, jak by vaše nová skříň měla na míru vypadat, nebo se potřebujete zeptat na podrobnější informace? Neváhejte použít následující kontaktní formulář. Brzo na váš dotaz odpovíme.

Ať už je váš pokoj moderní nebo menší, u nás si vždy najdete vhodnou cestu, jak využít efektivně a zároveň elegantně každé volné místo, vhodné pro vestavěné skříně. Skříně jsou na míru postaveny tak, že ladí jak s pokojem, tak i s jeho obyvateli – do dětského pokoje nebo pro obývací pokoj s vestavěnou skříní.

Kde bude šatní skříň stát?

 
Šaty pro uživatele bez dětí Byt 1+1: šatní skříň v obývacím pokoji nebo v koupelně. Byt 2+1: šatní skříň v ložnici, uvnitř obývací stěny, nebo v předsíni.
Šaty pro uživatele s 2 či 3 dětmi Byt 3+1: šatní skříň dětí a rodičů jsou v oddělených pokojích. Dle dispozic bytu lze pro šatní prostory využít také předsíň nebo prostornější chodbu.

Čím snížit konečnou cenu šatní skříně?

Jedna ze základních otázek, které si pokládáme před tím, než si pořídíme nábytek přímo na míru, zní: kolik to bude stát? To závisí na tom, co zvolíme jako nezbytné, a co si klidně odpustíme jako zbytečný luxus. Ušetřit se dá na kupříkladu na těchto věcech:

  • Nemusíme pořizovat skříň se všemi stěnami. Vynechat lze například dno a stropní či zadní část.
  • Materiály nejvyšší kvality či výplně z ratanu můžeme nahradit laminem, na běžné používání bohatě stačí.
  • Vzhled představuje další významnou položku cenové ekonomie skříně. Dveře se zrcadly, s dražším vzorkem či s designovým polepem sice vypadají pěkně, ovšem jejich nahrazením základními dveřmi z bílého lamina bez dalších úprav zaplatíme mnohem méně.
  • Vnitřní vybavení: tady se šetří jednak na druhu vybavení (drátěné či klasické poličky, nebo třeba specializované doplňky jako stojan na žehličku) a na materiálu (dovnitř skříně není vidět, takže korpus může být kvalitnější a výplň ze základních levných materiálů).
  • Hliníkový rám sice zařídí méně hlučný posuv, ovšem stojí více než ocelový.

Více se dozvíte v článku pořízení levné vestavěné skříně

 

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.