Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Psací stůl na míru: dětský, kancelářský

Dětský stůl s knihovnou a skříní vestavěný stůl s knihovnou psací stůl vsazený pod oknem prostorný studentský stůl s knihovnou Rohový psací stůl zabudovaný ve skříni prostorný rohový stůl se šuplíky studentský psací stůl se šuplíkem tmavý rohový stůl na míru do kanceláře Velký pracovní stůl na recepci podkrovní rohový stůl s nástavcem na šanony
Dětský stůl s knihovnou a skříní vestavěný stůl s knihovnou psací stůl vsazený pod oknem prostorný studentský stůl s knihovnou Rohový psací stůl zabudovaný ve skříni prostorný rohový stůl se šuplíky studentský psací stůl se šuplíkem tmavý rohový stůl na míru do kanceláře Velký pracovní stůl na recepci podkrovní rohový stůl s nástavcem na šanony půlkulatý kancelářský a konferenční stůl velký luxusní kancelářský stůl ve světlém provedení rohový stůl s krytem na topení pracovní stůl na míru pro 2 osoby se šuplíky uprostřed bílá nábytková sestava do výklenku se sklápěcím stolem praktický policový systém úložných prostor nad psací stůl pracovní stůl se skříní Pracovní stůl se zásuvkami a závěsnými skříňkami Minimalistická pracovna s úložným prostorem nad stolem Dlouhý rohový pracovní stůl s pěti zásuvkami rohový stůl v tmavě hnědé barvě se šuplíky vyrobený na zakázku bílá sestava v šikmině podkroví rohový pracovní stůl se šuplíky ve fialové barvě velká odkládací plocha komody


Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Psací stoly na míru jsou navrženy přesně podle vašich potřeb. Stoly jsou nejčastěji součástí studentského dětského pokoje, nebo nábytku v domácí pracovně. Bezpečné a funkční dětské stoly nabízejí prostor pro vzdělávání a tvůrčí aktivity, zatímco kancelářské stoly jsou ergonomické a prostorné, aby podpořily efektivitu práce.

Který psací stůl na míru je nejlevnější?

Nejlevnější variantou je stůl na míru sestávající pouze z psací desky a nohou. Psací stůl je možné vyrobit i se skříňkami nad hlavou nebo pod deskou, případně se nabízí rohový stůl, či takový, který obestaví jakékoliv překážky v prostoru - topení, komín atp. Výsledná cena se odvíjí od množství materiálu a zvoleného dekoru.

Co je pracovní stůl vestavěný do skříně?

Vestavěný pracovní stůl ve skříni je obecný termín pro stůl umístěný ve vestavěné skříni, jehož principem je poskytnout pracovní prostor k různým účelům. Může být navržen pro psaní, čtení, studium nebo jakoukoliv jinou činnost, která vyžaduje pracovní plochu. Tento typ vestavěného stolu nabízí dostatek úložného prostoru ve skříni pro uložení počítačových periferií a příslušenství, dokumentů, knih, psacích potřeb a dalších pracovních nástrojů.

Je lepší otevřený nebo zavřený PC stůl na míru?

Vestavěný PC stůl ve skříni se vyrábí ve dvou variantách:

  1. Vestavěný PC stůl otevřený - Tato varianta vestavěného stolu má otevřenou konstrukcí bez zadního panelu nebo skříně. Otevřený počítačový stůl charakterizuje vzdušný vzhled a snadný přístup k počítačovému vybavení.
  2. Vestavěný PC stůl zavřený - Počítačový stůl je možné uzavírat několika způsoby, aby byl vestavěný stůl v případě potřeby skryt před nežádeoucími pohledy a zároveň byl zajištěn čistý a upravený vzhled místnosti. Uzavření PC stolu je možné řešit posuvnými dveřmi, sklopným panelem či výsuvným mechanismem.

Jak využít pracovní místo ve vestavěné skříni?

Stůl umístěný ve vestavěné skříni může sloužit jako prostor k vykonávání různých činností. Kromě domácí kanceláře se hodí na hobby aktivity - psaní, kreslení, malování, skládaní puzzle, modelaření a další tvůrčí činnost. Do vestavěného stolu je možné zabudovat žehlicí prkno nebo zde umístit šicí stroj. Prostor můžete zaplnit úložnými boxy pro snadnou organizaci drobných předmětů. Je to ideální místo na drobné ruční práce, například šití, výroba šperků, tvoření hraček, opravování oblečení, vystřihování a jiné. Děti zde mohou mít originální herní koutek, ale také útočiště pro učení a uschování studijních materiálů.

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.