Nábytek do pracovny: skříň, police, knihovny

Přejít do galerie (21 fotek) Podívejte se do fotogalerie námi realizovaných zakázek nábytku a skříní do kanceláří, nebo dětského pokoje. Uvidíte, že domácí kancelář nemusí být účelná, ale může také hezky vypadat. Lesklé komponenty jí dodají „šmrnc“, ovšem pozor na to, aby nebyly příliš křiklavé. To aby neodváděly od práce. Při uvažování o novém nábytku do vaší pracovny se nemusíte omezovat jen na nábytek ve stylu našich realizovaných zakázek.
tmavá skříň do pracovny se zabudovaným stolem Minimalistický pracovní koutek do ložnice Uzamykatelné schránky na cennosti. administrativní stůl s poličkami a uzamykatelnými skříňkami na recepci prostorná skříň na šanony do domácí pracovny uzamykatelná skříň na míru do kanceláře pracovní kout do tvaru L se stolem a poličkami velká kancelářská skříň s posuvnými dveřmi a zámkem zamykací kancelářská skříň na šanony Řešení pracovního koutu pro školáka ložnicová sestava se stolem a skříňkami tmavý pracovní stůl se skříní na míru v podkroví otevřený policový systém v dekoru světlého dřeva designová vícedílná skříňka s uzavřenými prostory ve tvaru čtverců Trojdílná horní skříňka na zdi v tmavém provedení nábytková stěna s úložným prostorem na šanony do pracovny Nábytek do pracovny s výplní matného skla skříň s devíti šuplíky a otočnými dvířky s výplní z matného skla. Pohodlně řešená podkrovní pracovna s množstvím úložného prostoru kompletní řešení úložného prostoru se spacím patrem a pracovní plochou pro děti na míru Sestava nábytku na míru - Patro na spaní, šuplíky, policový systém a pracovní plocha
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.