Nábytek do pracovny

Podívejte se do fotogalerie námi realizovaných zakázek nábytku a skříní od pracoven. Uvidíte, že domácí kancelář nemusí být účelná, ale může také hezky vypadat. Lesklé komponenty jí dodají „šmrnc“, ovšem pozor na to, aby nebyly příliš křiklavé. To aby neodváděly od práce. Při uvažování o novém nábytku do vaší pracovny se nemusíte omezovat jen na nábytek ve stylu našich realizovaných zakázek. Vězte, že fantazii se meze nekladou a naši zaměstnanci ochotně poradí, pomohou zvolit správný postup při objednávání a realizovat váš sen o ideálním místě pro práci v pohodlí domova.

bílá nízká skříň v šikmině podkroví
Set stolu a šuplíku do pracovny Pohodlně řešená podkrovní pracovna s množstvím úložného prostoru skříň s devíti šuplíky a otočnými dvířky s výplní z matného skla. Nábytek do pracovny s výplní matného skla Policová stěna v podkrovní pracovně nábytková stěna s úložným prostorem na šanony do pracovny Pracovní stůl se zásuvkami a závěsnými skříňkami pracovní stůl se skříní na míru bílá nábytková sestava do výklenku se sklápěcím stolem pracovní stůl na míru pro 2 osoby se šuplíky uprostřed zamykací kancelářská skříň na šanony velká kancelářská skříň s posuvnými dveřmi a zámkem uzamykatelná skříň na míru do kanceláře půlkulatý kancelářský a konferenční stůl
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.