Nábytek do pracovny: skříň, police, knihovny

Podívejte se do fotogalerie námi realizovaných zakázek nábytku a skříní do kanceláří, nebo dětského pokoje. Uvidíte, že domácí kancelář nemusí být účelná, ale může také hezky vypadat. Lesklé komponenty jí dodají „šmrnc“, ovšem pozor na to, aby nebyly příliš křiklavé. To aby neodváděly od práce. Při uvažování o novém nábytku do vaší pracovny se nemusíte omezovat jen na nábytek ve stylu našich realizovaných zakázek.

Sestava nábytku na míru - Patro na spaní, šuplíky, policový systém a pracovní plocha
kompletní řešení úložného prostoru se spacím patrem a pracovní plochou pro děti na míru Pohodlně řešená podkrovní pracovna s množstvím úložného prostoru skříň s devíti šuplíky a otočnými dvířky s výplní z matného skla. Nábytek do pracovny s výplní matného skla nábytková stěna s úložným prostorem na šanony do pracovny Trojdílná horní skříňka na zdi v tmavém provedení designová vícedílná skříňka s uzavřenými prostory ve tvaru čtverců otevřený policový systém v dekoru světlého dřeva tmavý pracovní stůl se skříní na míru v podkroví ložnicová sestava se stolem a skříňkami Řešení pracovního koutu pro školáka zamykací kancelářská skříň na šanony velká kancelářská skříň s posuvnými dveřmi a zámkem pracovní kout do tvaru L se stolem a poličkami uzamykatelná skříň na míru do kanceláře prostorná skříň na šanony do domácí pracovny administrativní stůl s poličkami a uzamykatelnými skříňkami na recepci Uzamykatelné schránky na cennosti.
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.