Kalhotovník

Zmačkané nebo kdesi v polici pohozené kalhoty se mohou stát minulostí, pokud se rozhodnete používat kalhotovník. Tento jednoduchý nástroj dá vašim úložným prostorům větší řád, takže skříň bude přehlednější. Klienti, ať už jde o muže, či ženy, mají kalhotovník ve velké oblibě. Pořiďte si také osvědčenou pomůcku i do vaší skříně!

Mezi výhody kalhotovníku patří také nemalá úspora místa. Oproti klasické šatní tyči ušetří polovinu prostoru. Kalhoty díky němu nesjíždějí k jedné straně, džíny nebo plátěné kalhoty se nemačkají, dá se tedy říci, že nejde ani tak o doplněk vestavěné skříně, ale spíše o nutné vybavení.

Námi dodávaný model lze plně vysunout a vydrží velmi vysokou zátěž. Vyžaduje prostor o šířce 40 cm, hloubce 50 cm a výšce okolo 85 cm a velmi snadno se montuje. Kdo chce mít o svém oblečení dokonalý přehled a udržovat ho v perfektním stavu, ten nemůže na kalhotovník zapomenout.

Další vlastnosti kalhotovníku:

  • materiál: ocel
  • barva: nerez
  • instalace: pod polici, nelze namontovat na bok
  • standardní doba instalace: 30 vteřin
  • cena: 850 Kč (bez DPH)

Kalhotovník pro vestavěné skříně

Zaujal Vás tento produkt? Kontaktujte nás pro bližší informace.


Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.