Držák na vysavač

Držák na vysavač pro vestavěné skříněNěkdo má vysavač kvůli nedostatku úložného prostoru v předsíni, ale pokud to jde, je dobré ho někam upevnit, aby se zbytečně nepletl na zemi. Kdo nechce, aby se mu pod nohy pletla hadice, pro toho je držák na vysavač nutností. Obvykle bývá z odolného materiálu a jeho design si lze zvolit z několika variant.

Funguje jako univerzální držák pro různé typy vysavačů a pro různé tloušťky hadice. Klienti si tento komponent skříně velmi oblíbili – je užitečný a stojí jen pár desítek korun (bližší informace o ceně ve výčtu parametrů níže).

Umístění držáku na vysavač nejčastěji v předsíni, nebo vestavěné šatně

Co se týká umístění, většinou se používá do skříně v předsíni nebo vestavěných šaten, tedy tam, kde skladujeme úklidové pomůcky. Obvyklé je, že si ho klienti instalují v blízkosti držáku na koště. Opatřit si mohou i držák na žehličku. Tyto doplňky lze našroubovat do vnitřního prostoru nábytku, běžně se instalují i na vnější stranu dveří skříně.

  • materiál: kov
  • barvy: bílá, stříbrná
  • rozměry (šířka, výška, hloubka): 250 mm, 250 mm, 100 mm
  • instalace: rychlá, jednoduchá
  • cena: cca 120 Kč, stříbrná varianta 170 Kč

Zaujal vás tento produkt? Kontaktujte nás pro bližší informace.


Proč Vestavenky?

ikona

20 let zkušeností

Od roku 2000 vyrábíme a montujeme český nábytek.

ikona

Konzultace zdarma

Konzultace, zaměření a poradenství u Vás doma ZDARMA.

ikona

Kvalitní materiály

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Vše v ceně

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.