Vestavěná skříň na míru pod schody

Schodiště je solitérem, který interiér zajímavě obohatí především z hlediska architektonického. Na druhou stranu ukrojí z půdorysu kus prostoru, s nímž se ale nemusíte definitivně rozloučit. Prostor pod schody lze totiž jednoduše osadit skříní pod schody, která nabízí dostatek úložného prostoru, a dokonce zvládne také zamaskovat případné nerovnosti, kterým může schodiště disponovat.

Skříní je možno vyplnit prostory pod různými typy schodišť

  • Otevřené dřevěné schodiště: Tento typ je tím nejobtížnějším pro následné zhotovení skříně na míru, proto zde používáme klasické skříně se stropem pro zakrytý průhledu. Skříň dokážeme zhotovit ve variantě do písmene „U“ nebo „L“. K dispozici je samozřejmě i klasika v podobě rovné skříně.
  • Plné dřevěné schodiště: V takovém případě dodáváme klasické skříně bez stropu, případně se stropem, pokud si to zákazník výslovně přeje a interiér se v horní části zubům schodiště jednoduše přizpůsobí. Opět lze skříň realizovat ve variantě do písmene „L“, či „U“ anebo standard v podobě rovné skříně. 

Díky tvarům skříně používáme při realizaci klasické pantové (otevírací) dveře. Skříň lze následně doplnit o police, šuplíky nebo výsuvné boxy či další doplňky dle přání zákazníka. Limitování jsme pouze hloubkou výsuvů, která musí v tomto případě činit maximálně 80 centimetrů

pod schody světlá vestavěná skříň se stříbrném kování
Skříň pod schody na míru šatní skříň zkombinovaná s dřevěným schodištěm Netradiční na míru vestavná skříň do prostoru pod schody šatní skříň pod schody s otevíracími dveřmi a pelíškem pro kočku šatní skříň pod schody
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.