Akce měsíce: sleva 30 % z materiálu

Vestavěná skříň pod schody

bílá skříň pod schody11 Vestavěná technická skříň pod schody šatní skříň pod schody šatní skříň pod schody s otevíracími dveřmi a pelíškem pro kočku Netradiční na míru vestavná skříň do prostoru pod schody šatní skříň zkombinovaná s dřevěným schodištěm Skříň pod schody na míru pod schody světlá vestavěná skříň se stříbrném kování

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Schodiště je solitérem, který interiér zajímavě obohatí především z hlediska architektonického. Na druhou stranu ukrojí z půdorysu kus prostoru, s nímž se ale nemusíte definitivně rozloučit. Využít prostor pod schody lze totiž jednoduše skříní, která nabízí dostatek úložného prostoru, a dokonce zvládne také zamaskovat případné nerovnosti, kterým může schodiště disponovat.

Skříní je možno vyplnit prostory pod různými typy schodišť

  • Otevřené dřevěné schodiště: Tento typ je tím nejobtížnějším pro následné zhotovení skříně na míru, proto zde používáme klasické skříně se stropem pro zakrytý průhledu. Skříň dokážeme zhotovit ve variantě do písmene „U“ nebo „L“. K dispozici je samozřejmě i klasika v podobě rovné skříně.
  • Plné dřevěné schodiště: V takovém případě dodáváme klasické skříně bez stropu, případně se stropem, pokud si to zákazník výslovně přeje a interiér se v horní části zubům schodiště jednoduše přizpůsobí. Opět lze skříň realizovat ve variantě do písmene „L“, či „U“ anebo standard v podobě rovné skříně. 

Díky tvarům skříně používáme při realizaci klasické pantové (otevírací) dveře. Skříň lze následně doplnit o police, šuplíky nebo výsuvné boxy či další doplňky dle přání zákazníka. Limitování jsme pouze hloubkou výsuvů, která musí v tomto případě činit maximálně 80 centimetrů

 

Proč Vestavenky?

ikona

Zaměření a výrobě se věnuje výhradně majitel. Už 22 let.

ikona

Na vybrané typy posuvných dveří celoživotní záruka.

ikona

Prověření výrobci materiálů Kronospan a Egger.

ikona

Konzultace, kalkulace, doprava a montáž je V CENĚ.

platí pro region Prahy

Jaký vyrábíme nábytek?

Využívá 100 % prostoru

od podlahy až ke stropu

rohy, šikminy, výklenky

křivá / nepravoúhlá stěna pro nás není problém

Moderní

kontrasty bílá skříň vs. tmavá podlaha

kombinace dekoru dřeva vs. bílá / černá / šedá

pastelové barvy pro děti

Prosvětluje a opticky zvětšuje

zrcadla, lakované sklo Lacobel

světlé barvy

prvky pro rozšíření / zvýšení místnosti

Funkční a variabilní zároveň

nábytkové sestavy tvořící jeden celek

vlastní uspořádání polic a doplňků

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.