Vestavěné skříně na míru

Vestavěná skříň

Firma Vestavenky.cz se zabývá výrobou kvalitních vestavěných skříní na míru pro zákazníky z celé ČR. Již skoro deset let nabízíme svým klientům skříně na míru jak do obvyklých bytů, tak i do atypyckých místností, jako jsou například podkrovní byty.

Vestavěné skříně se slevou 30%!

SPECIÁLNÍ AKCE: Objednejte si nyní vestavěnou skříň a ušetřete! Za objednávky na veškerý nábytek nabízíme slevu 30%! To je nabídka, která se prostě neodmítá! Pošlete nám svoji představu v kalkulačním formuláři, obratem se vám ozveme.

Doplňky

Dodáváme levné šatní skříně, které je možné dovybavit řadou doplňků. Chcete-li ušetřit místo a zároveň udělat z vaší skříně moderní doplněk, zvolte si sami vhodný kravatovník, držák nebo šuplíky, nebo se obraťte přímo na náš profesionální tým, který vám s výběrem poradí.

Estetický přínos

Doplňky plní funkci spíše pragmatickou. Své návštěvníky však překvapíte zvláště vhodně vybranými rámy, materiály a výplněmi. Vestavné skříně budou esteticky ladit s okolním nábytkem a barevnou scenérií celého pokoje. Podívejte se na naši fotogalerii a posuďte sami, jak důležitá je estetická stránka vestavených skříní.

Skříně na míru šetří místem

Vestavěné skříně

Mnoho lidí již zná pocit optického zvětšení místnosti, pokud ji vybarvíte světlou barvou. Vestavěné skříně na míru tuto vlastnost mohou mít také a navíc dokážou zvětšit prostory díky šikovným doplňkům. Hlavní přednost má však jejich přizpůsobivost, kdy lze při výrobě přizpůsobit velikost koutům a podkroví. Místo, které by jinak leželo ladem, bude díky těmto možnostem plně využito. Výsuvný kravatovník nebo sklopná šatní tyč vám pomohou dostat se i k oděvům, které jsou uloženy hlouběji ve skříni.

Jaká bude cena?

Je velice obtížné sehnat předměty, které by měly zárověň jak praktické, tak i estetické využití a k tomu aby dokázaly přeměnit špatně dostupná místa v lehce dostupná. Vestavěné skříně vám všechny tyto vlastnosti dovolí spojit a místo v pokoji zaplnit tak, že z něj všichni budou mít radost. Tím, že využijete, resp. přeměníte špatně dostupné místo v prostor, který vám denně bude dobře sloužit, uděláte z vaší místnosti ještě využitelnější místo na bydlení, než bylo původně plánováno.

Kam dál:

  1. Inspirujte se místností, kde bude skříň stát (dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice, podkroví, předsíň, šatna, chodba)
  2. Podívejte se na ceny skříní
 Přemýšlíte o vestavěné skříni? Zavolejte nám na +420 721 631 052 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

Napište nám