Levné šatní skříně na míru

Víte, co vlastně dělá šatní skříně levnějšími a na čem se dá při koupi skříně ušetřit? Jsou to především použité materiály, vnitřní vybavení a rámy neboli kování. Z materiálů jsou levnější lamina bez složitých barevných kreací. Ušetřit také můžete na použitém vnitřním uspořádání skříně, pokud si rozmyslíte, co vlastně potřebujete, můžete vynecháním poliček a věšáků ušetřit nemalé prostředky. Další možností ušetření na vestavěné šatní skříni je vynechání některých komponent jako dna, zadní části nebo některé bočnice skříně.

V případě, že vezmeme v potaz tyto rady a budeme šetřit na těchto součástech, stane se z drahého šatníku levná šatní skříň. Právě úložné prostory pro oděvy zaberou hodně místa, každá úspora se tak u nich znatelně projeví. Musíme jen pamatovat na to, že šatní skříň na míru, oproti ostatním, by neměla postrádat „záda“, tedy zadní výplň.

V případě, že zvolíme levnější variantu, stlačíme výslednou cenu až o desítky procent. Například 2,6 metru vysoký díl skříně o základně 1×0,6 metru z lamina s dřevodekorem, zrcadlem na dveřích a ložiskovým pojezdem stojí kolem 11 500 korun, nicméně při vyslyšení několika zmíněných rad se lze bez potíží dostat hluboko pod 10 000. S každým dalším dílem skříně pak v peněžence zůstávají další tisíce korun.

Vestavěnky.cz vyrábí elegantní a luxusní vestavěné skříně, ale nabízí také levnější variantu v podobě levných vestavěných skříní, zvláště tam, kam by obyčejný nábytek nezapadl. Moderní design a atypické tvary pro nás nejsou novinkou.

Inspirace pro levné šatní skříně

Podívejte se na některé námi realizované šatní skříně v levnějším provedení do:

Více obrázků a realizovaných zakázek najdete v fotogalerii.

Otázky na levné šatní skříně?

Chcete si také pořídit levnou šatní skříň nebo se nás zeptat na podrobnější informace? Na to jsme mysleli, když jde o vaši domácnost, jistě máte mnoho otázek. Neváhejte a použijte následující kontaktní formulář. Brzo vám na váš dotaz rádi odpovíme, přes skříně jsme odborníky.


Napište nám

Chci kalkulaci