Vestavěné šatní skříně a další nábytek do dětského pokoje

Chytré detaily pro funkční dětský nábytek

Nastolte v dětském pokoji pořádek pomocí skříně s řešením pro oblečení i pro hračky. Velice prakticky se dají i řešit dětské postele, které mohou disponovat ohromným úložným prostorem pro zastlání přikrývek a polštářů. Přes den slouží jako válendy. Postele mohou být navrženy tak, aby stárly spolu s vašimi dětmi. 

Vestavěné skříně do dětského pokoje lze koncipovat tak, aby došlo k maximálnímu využití zásuvek, výsuvného kalhotovníku, policových výsuvů, šatních tyčí a polic. Toto řešení představuje pro ty nejmenší často to nejlepší, protože dětem nehrozí, že bude cokoliv od hraček až po oblečení padat na zem. Dále se inspirujte v článku o tom, co všechno do dětské skříně patří a jak má vypadat.

Zajímavé barevné variace na vestavěné skříně a další doplňkový nábytek do dětského pokoje naleznete ve fotogalerii níže nebo u referencí týkajících se dětských pokojů.

Jak dobře vybrat vestavěnou skříň? Myslete na potřeby svých dětí

Aby byla skříň 100 % funkční , můžete si sami nadiktovat, jak by měl její vnitřek vypadat, aby vašim dětem dokonale vyhovovala.

Při výběru polic, regálů a dalších prvků vždy berte v úvahu:

  • Věk dítěte – volte výšku jednotlivých částí skříně, aby dítě dosáhlo na to, co denně používá
  • Velikost úložných prostor a jejich variabilitu – vaše dítě poroste a s tím se budou měnit i jeho nároky na skříň
  • Rozdílnost pohlaví – zatímco dívky potřebují více vyšších polic na zavěšení sukní a šatů, chlapci ocení spíše více nižších polic na trička. Lze dokonce vyhovět oběma pohlavím v jedné skříni.
  • Celkové provedení – nezávadnost materiálů, ostrost hran a rohů
  • Design, styl a barevné provedení – skříň se musí do pokoje hodit, nesmí působit rušivě a měla by vytvářet dojem harmonie

Stále nevíte, jak si vybrat a co by se právě vašim dětem ve skříni hodilo? Nechte se zde inspirovat náčrty skříní, které vám určitě napoví!

- podívejte se na kalkulaci ceny složitější pokrovní skříně

Sestava nábytku skříně a šuplíky do dětského pokoje
modrá šatní skříň v dětském pokoji s bílým pruhem zelená šatní skříň v dětském pokoji s bílým pruhem na míru knihovnička nad postelí v dětském pokoji šikmá skříň v dětském pokoji - ukázka jak lze co otevírat Dětské postele s obrovským úložným prostorem. Moderní dětský pokoj jak pro chlapce tak dívky. postel s čílkem a šuplíky sestavená na míru průhledná skříň do dětského pokoje na míru podkrovní skříň do dětského pokoje přebalovací pult do ordinace nebo dětského pokoje šatní skříň a knihovna v dětské ložnici Originální skříň do dětského pokoje s posuvnými dveřmi a policovým dílem. Bílá zešikmená skříň do podkrovního dětského pokoje moderní skříň na míru do dětského pokoje s růžovou výplní moderní vestavěná skříň s posuvnými dveřmi do dětského pokoje Barevný policový systém na míru Bílá skříň do dětského pokoje se zelenými zásuvkami kompletní řešení skříně do předsíně úzká bílá skříň do dětského pokoje s posuvnými dveřmi Trojdílná stříbrná vestavěná skříň do dětského pokoje s posuvnými dveřmi, zrcadlem a kováním ve stříbrném provedení Bílá dětská postel s úložným prostorem a dvěma pelestmi pro umístění do rohu speciální vestavěná skříň s horní skříňkou ke stropu vestavěná skříň v kombinaci zelené barvy a dekoru dřeva podkrovní dětská skříň se systémem otevírání na zmáčknutí bílá šatní skříň s knihovnou a prostorem na hračky do dětského pokoje prostorná stěna do dětského pokoje s poličkami skříňky v dětském pokoji s knihovnou kolem postele tmavý pracovní stůl se skříní na míru v podkroví šedé šatní dětské skříně naproti sobě bílá šatní skříň knihovna kombinovaná s knihovnou Řešení pracovního koutu pro školáka šatní skříň kombinovaná se studovnou pracovní kout do tvaru L se stolem a poličkami
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Sháníte-li vestavěné šatní skříně nebo nábytek do dětského pokoje, nechte se inspirovat fotkami v naší fotogalerii zakázek. Sestavte si vše na míru!

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.