Přijmeme montážníka, více informací ZDE.

Moderní rohová šatní skříň

Co dělá skříň moderní? Rohová šatní skříň, ale i jakýkoliv jiný úložný prostor může vypadat dobře například díky použitému materiálu. Chcete vzbudit dojem luxusu? Nechte si ji vyrobit z masívu. Jestliže jde ale jen o „dřevěný vzhled“, lze použít jen povrchovou úpravu umělých materiálů a v kapse zůstane pěkných pár korun, jež by si vyžádaly přírodní materiály. Originální volbu představují provázkové či ratanové výplně dveří.

Při snaze o moderní vzhled šatní skříně je velmi důležitá volba barev. Prostor mezi oběma stranami skříně je totiž hodně náchylný na optické zmenšování. Proto je dobré volit pro tento typ nábytku spíše světlé barvy a lesklé plochy, nejlépe zrcadlové. Tmavé barvy ale často dodávají prostoru originality, přesvědčit vás o tom může fotka skříně v černo-červeném provedení v pravé části stránky.

dělená vertikálně i horizontálně rohová skříň na míru
s bočními poličkami skříň na míru modrá skříň s výplní šachovnice s tmavými rohy na míru rohová hnědá skříň se zeleným horizontálním pruhem na míru Rohová skříň s výpletem bílá rohová vestavěná skříň s růžovým lesklým pruhem na dveřích světle hnědá rohová skříň s posuvnými dveřmi Kombinace zapuštěné a volně stojící rohové skříně
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Přemýšlíte o rohové skříni? Zavolejte nebo zanechte vzkaz!

Chci kalkulaci