Barevná vestavěné skříně

Zde jsou kritéria, podle nichž bychom měli barevný odstín dveří vestavěné skříně vybírat:

  • Vícebarevná nebo dvoubarevná skříň se má zesvětlovat zespoda nahoru – to znamená, že podlaha (a v tomto případě také spodní část skříně) by měla být nejtmavší.
  • Pokud je pokoj celkově světlý, můžete si dovolit umístit tmavší skříň. Jestliže se do něj ale moc světla nedostává, rozjasněte ho světlou skříní. 
  • Bílá či hnědá skříň se hodí kamkoliv. Chcete-li fialovou barvu skříně i stěn pokoje, nepůsobí to dobře. Můžete si však vybrat skříň s fialovými díly či aplikacemi!  
  • Celá místnost nemusí být vybavena nábytkem jednoho odstínu dřeva, ale čeho je moc, toho je příliš. Zvláště když máte nábytek opravdu velmi světlý a nová skříň by se vám líbila hodně tmavá – tento kontrast by nedělal dobrotu.
  • Barva limetková, oranžová, žlutá povzbuzují tělo i mysl, světle modrá, pistáciová, starorůžová zase zklidňují
Trendy v dekorech:
  1. nejlevnější (matně bílý),
  2. nejluxusnější (bílý lesk, macchiato),
  3. nejprodávanější (dub a čokoláda)
  4. nejoriginálnější (růžový a fialový)...více zde

Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré
Dvoudílná skříň černobílá se vzorem šachovnice zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) Skříň se zeleným pruhem Široká čtyřdílná moderní skříň trojbarevná vestavěná skříň s otevíracími dveřmi - zelená, fialová, žlutá velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku dvoudílná volně stojící světlá skříň se zeleným pruhem a výrazným rámováním šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi moderní oranžovo-zelená vestavěná skříň
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním os. údajů, které budou použity výhradně pro zpracování poptávky. Poté budou údaje nenávratně smazány.