Přijmeme montážníka, více informací ZDE.

Barevné vestavěné skříně

Zde jsou kritéria, podle nichž bychom měli barevný odstín dveří vestavěné skříně vybírat:

  • Vícebarevná nebo dvoubarevná skříň se má zesvětlovat zespoda nahoru – to znamená, že podlaha (a v tomto případě také spodní část skříně) by měla být nejtmavší.
  • Pokud je pokoj celkově světlý, můžete si dovolit umístit tmavší skříň. Jestliže se do něj ale moc světla nedostává, rozjasněte ho světlou skříní. 
  • Bílá či hnědá skříň se hodí kamkoliv. Chcete-li fialovou barvu skříně i stěn pokoje, nepůsobí to dobře. Můžete si však vybrat skříň s fialovými díly či aplikacemi!  
  • Celá místnost nemusí být vybavena nábytkem jednoho odstínu dřeva, ale čeho je moc, toho je příliš. Zvláště když máte nábytek opravdu velmi světlý a nová skříň by se vám líbila hodně tmavá – tento kontrast by nedělal dobrotu.
  • Barva limetková, oranžová, žlutá povzbuzují tělo i mysl, světle modrá, pistáciová, starorůžová zase zklidňují
Trendy v dekorech:
  1. nejlevnější (matně bílý),
  2. nejluxusnější (bílý lesk, macchiato),
  3. nejprodávanější (dub a čokoláda)
  4. nejoriginálnější (růžový a fialový)...více zde

Barevná na míru vestavění skříň s nástavcem na celou stěnu v růžové a modré
Moderní skříň s policemi - modrá a bílá velká oranžová skříň se zrcadlem Dvoudílná skříň černobílá se vzorem šachovnice zeleno bílá skříň na míru v dětském pokoji (4 dílná) Barevná skříň na míru - hnedé dveře a červená výplň Barevná vestavěná skříň (tmavě a světle růžová) Skříň se zeleným pruhem Modrá podkrovní skříň do dětského pokoje Široká čtyřdílná moderní skříň zeleno-fialovo-žlutá skříň určená do předsíně s malým zrcadlem bílo-žlutá skříň v předsíni s vrchními skříňkami a zrcadlovou výplní posuvných dveří velká vestavěná skříň s vícedílnými posuvnými dveřmi v dekoru dřeva s červeným pruhem černá skříň s posuvnými dveřmi do výklenku dvoudílná volně stojící světlá skříň se zeleným pruhem a výrazným rámováním šedo-bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi moderní oranžovo-zelená vestavěná skříň
 

Zpět na fotogalerie vestavěné skříně

Napište nám

Chci kalkulaci